Angielski w restauracji

Autor: Katarzyna Frątczak

Wydawnictwo: Wymownia

Stron: 19

Opłacalność: 10.53 zł/100 stron

"Angielski w restauracji" stanowi kompleksowy zestaw słów, zwrotów i ćwiczeń przydatny każdemu, kto chciałby pogłębić wiedzę na temat angielskich nazw potraw, dań, smaków i zwrotów niezbędnych podczas pobytu w restauracji.

Samouczek przyda się zarówno osobom odbywającą zagraniczne podróże - w celach zawodowych, prywatnych, turystycznych, ale także uczniom czy studentom potrzebującym powtórki przed sprawdzianem czy egzaminem.

Z książki dowiemy się między innymi jak powiedzieć o sobie, iż jesteśmy łakomczuchem i jak faktycznie stać się łakomczuchem, gdy tylko znajdziemy się w restauracji, barze, kawiarni. "Angielski w restauracji" pomoże nam zamówić ulubioną zupę, wyśmienite drugie danie, deser o niezapomnianym smaku i niesamowite lokalne wino. Po wszystkim zapłacimy rachunek (oby nie był wysoki), skierujemy do kelnerki elegancie i przyjazne angielskie słowo i z gracją się pożegnamy. Z "Angielskim w restauracji" nie zginiemy chyba, że okaże się, iż obsługa włada angielskim gorzej od nas i zamiast idealnie wypieczonego mięsa poda nam ślimaki, dodatkowo zrobi to w ślimaczym tempie. Przepis na wyjście z takiej sytuacji na pewno jednak również się znajdzie!

 

Samouczek w wersji elektronicznej pdf ma dużą wartość. Zaletą posiadania go jest możliwość sprawdzenia niezbędnego nam w danej chwili słownictwa w każdym miejscu poprzez odczytanie pliku pdf np. w telefonie. Na użytek domowy fragmenty samouczka można wydrukować - będzie to przydatne szczególnie osobom chcącym rozwiązywać w wygodny sposób ćwiczenia pisemne.

 

„Angielski w restauracji” to kompletny zbiór wiedzy językowej niezbędnej nam za granicą i jednocześnie jedna z części serii „Angielski na wakacje”, która  za rączkę poprowadzi nas przez trudy odbywających się w języku angielskim wizyt lekarskich, rozmów z kelnerem, sprzedawcą, recepcjonistą czy plażowiczem. Zapraszamy do wspólnej nauki i zapoznania się z całą kolekcją.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 2,00

DRM? Formaty Cena Księgarnia
plik zabezpieczony DRM pdf
2,00 zł woblink.pl
bez DRM pdf
  1,32 zł
w programie Nexto Premium
2,09 zł nexto.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
4,19 zł legimi.com
bez DRM pdf
4,70 zł septem.pl
bez DRM pdf
od 4,23 zł
(dla stałych klientów)
4,70 zł ebookpoint.pl
bez DRM pdf
7,54 zł gandalf.com.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
8,10 zł ravelo.pl
bez DRM pdf
8,10 zł zinamon.pl
bez DRM pdf
8,55 zł ibuk.pl
bez DRM pdf
9,00 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Angielski w restauracji"