Żegluj jak ekspert. Sprawdzone i skuteczne porady

Autor: Tom Cunliffe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Nautica

Oszczędzasz: 17%

Kompendium praktycznej wiedzy żeglarskiej, której nie znajdziecie w podręcznikach. Składa się z tekstów publikowanych na łamach czasopisma „Yachting Monthly”. Każdy rozdział poświęcony jest konkretnej umiejętności, a poszczególne procedury poza szczegółowym omówieniem, przedstawiane są krok po kroku na zdjęciach z opisami.

Zakres tematyczny obejmuje wiele zagadnień, od dbania o „ducha” załogi, przez cumowanie w zatłoczonych marinach, naprawę silnika na morzu, korzystanie z nowoczesnej elektroniki po manewr „człowiek za burtą” i współpracę z załogą helikoptera ratunkowego. Przeznaczona dla tych wszystkich, którzy prowadzą rejsy morskie – sterników, skiperów oraz żeglarzy, którzy właśnie szykują się na swoją pierwszą samodzielną morską przygodę lub po prostu potrzebują uzupełnić wiedzę wyniesioną z kursów i rejsów stażowych.

Tom Cunliffe to ekspert żeglarski z ponad 50-letnim doświadczeniem – zaczął pływać z ojcem już jako nastolatek. Młodzieńcza pasja przerodziła się w profesję – Tom pływał jako bosman na statkach handlowych i prowadził jako skipper rejsy na luksusowych jachtach turystycznych. Od 35 lat uczy żeglarstwa, jest instruktorem i egzaminatorem Royal Yachting Association na kapitańskie stopnie żeglarskie. Ma na koncie liczne rejsy transatlantyckie. Jest autorem wielu książek, publikacji i filmów, od lat ma własną stałą rubrykę w kultowym magazynie żeglarskim „Yachting Monthly”. Jest także zapalonym motocyklistą.

Książka została włączona przez Międzynarodową Federację Szkół Żeglarskich (ISSA) do programu szkoleniowego. Będzie polecana wszystkim zrzeszonym w federacji szkołom.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.33 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 50,01

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 45,01 zł
(dla stałych klientów)
50,01 zł ebookpoint.pl
mobi epub
50,11 zł gandalf.com.pl
mobi epub
54,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  35,94 zł
w programie Nexto Premium
56,90 zł nexto.pl
mobi epub
56,91 zł ibuk.pl
mobi epub
56,91 zł swiatebookow.pl
mobi epub
58,99 zł empik.pl
mobi epub
59,90 zł publio.pl
mobi epub
59,90 zł virtualo.pl
mobi epub
59,90 zł legimi.com
mobi
53,90 zł zinamon.pl
epub
53,90 zł zinamon.pl

Tom Cunliffe - inne e-booki

E-booki podobne do "Żegluj jak ekspert. Sprawdzone i skuteczne porady"