ISBN:9788394808228

Marka kobiety w biznesie. Etykieta i wizerunek

Autor: Renata Wrona

Wydawnictwo: Studio Suite 77

Nowa książka Renaty Wrony to przewodnik po etykiecie i wizerunku kobiety w biznesie, który pomaga sprawnie przejść przez biznesowy savoir vivre. Podpowiada, jak czuć się pewnie i wyglądać odpowiednio do sytuacji oraz jak podkreślać swój profesjonalizm, nie pozbywając się przy tym kobiecości.

Ta książka pomoże Ci zbudować markę osobistą, która:
– będzie prawdziwa, naturalna, spójna i przekonująca;
– wykreuje Twój wizerunek jako osoby profesjonalnej i godnej zaufania;
– wzmocni poczucie Twojej wartości;
– podkreśli Twoją wyjątkowość.

O Autorce:

Renata Wrona – trenerka rozwoju osobistego i trenerka biznesu, coach ICF, PR menedżerka, właścicielka firmy Prime Image, autorka książki „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość” oraz artykułów z zakresu budowania marki i etykiety w biznesie. Ekspertka w dziedzinie budowania marki – w tym marki osobistej, savoir vivre w biznesie, komunikacji interpersonalnej, wystąpień publicznych i public relations. Prowadzi szkolenia z doskonalenia kompetencji osobistych, interpersonalnych i menedżerskich, pomagając uczestnikom w stawaniu się najlepszymi wersjami samych siebie. Pracuje z obrazem, wykorzystując grę coachingową „Points of You” oraz metodę dramy.

 

Kto poleca tę książkę?

W kobiecej torebce podobno zmieści się wszystko. Od dzisiaj książka Renaty powinna być jej dopełnieniem, ponieważ stanowi niezbędnik każdej kobiety, która poważnie myśli o swojej karierze. Masa praktycznych wskazówek do natychmiastowego wdrożenia: jak się zachowywać w trudnych sytuacjach, co i kiedy nosić, jakiego słownictwa używać, jak pracować nad sobą, a wszystko w odniesieniu do silnych wartości i pytań skłaniających do refleksji. Od teraz nie będziesz już sama w biznesowej dziczy.

Jan Paweł Tomaszewski
mówca profesjonalny, trener wystąpień, przedsiębiorca
IdzDoPrzodu.pl

 

To książka dla kobiet, które chcą świadomie budować swoją markę osobistą i spójnie komunikować to, co noszą w swoim wnętrzu, z tym, czego autentycznie pragną i dokąd zmierzają. Znajdziesz w niej wiele wskazówek związanych kreowaniem wizerunku i zachowaniem w sytuacjach biznesowych. Pamiętaj: jesteś ważna, ale to, co nosisz na sobie, jest równie istotne.

Anna Wawrzyniak
właścicielka marki SuccessWay, psycholog, trener biznesu, coach ICF, autorka książek: Success Way, czyli osiem szerokości geograficznych twojego sukcesu i Jesteś simply the best. Wszystko masz w sobie. Ty jesteś wszystkim
successway.pl

 

W świecie przeładowanym informacjami i pośpiechem bywa, że pomijamy podstawowe zasady savoir vivre’u oraz etykiety, ponieważ wydaje się nam, że tak będzie szybciej, łatwiej lub bardziej efektywnie. Czasami przyczyna jest prozaiczna: nie znamy podstawowych zasad zachowania się i kreowania wizerunku. Książka Renaty dostarcza aktualnej i praktycznej wiedzy, umożliwiając każdej kobiecie zbudowanie silnej i niepowtarzalnej marki w biznesie.

Agata Limanówka
strateg, psycholog i praktyk biznesu, trenerka rozwoju osobistego, mentorka i coach ICF, autorka poradnika psychologicznego Od stresu do sukcesu
agatalimanowka.pl

 

W dążeniu do zdobywania coraz większej wiedzy i stawania się specjalistkami w określonych niszach często zapominamy o znaczeniu etykiety i wizerunku. Renata zwraca uwagę na te czynniki, tak istotne w budowaniu marki eksperckiej. To mistrzyni zadawania trafnych pytań, które nie tylko pozwalają przyjrzeć się sobie i sposobowi, w jaki jesteśmy postrzegane w biznesie, lecz także ukierunkowują na realizację własnych pasji i celów.

Elżbieta Sokołowska
redaktorka i korektorka tekstów, właścicielka Studia Wydawniczego Suite 77
korektelka.pl

Najlepsza cena: Legimi
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.30 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 55,00

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
55,00 zł legimi.com