Zdrowie… i tyle

Autor: Józef Słonecki

Wydawnictwo: ProPartner

Oszczędzasz: 26%

To kolejna książka Józefa Słoneckiego, znanego bioenergoterapeuty i autora poczytnej serii książek serii „Zdrowie na własne życzenie” i „Jak się robi dzieci zdrowe i szczęśliwe” dostępnych również w wersji e-book.

 

Książka porusza wiele aspektów zdrowia. Autor udziela porad, jak samodzielnie w domowych warunkach możemy wyleczyć się z chorób cywilizacyjnych, czyli chorób, z którymi nie radzi sobie medycyna konwencjonalna.

 

Książka będzie doskonałym poradnikiem dla osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem chudnięciem, dietą prozdrowotną i efektem jojo. Książka zawiera bogaty indeks nazw i pojęć.

 

Autor wiele miejsca poświęcił medycynie ludowej. Cały rozdział poświęcił zapomnianym nieco ludowym poradom m.in. na przetłuszczające się włosy, wypadanie włosów, jelitówkę i strzelanie w stawach.

 

Zdaniem autora nie znając tej książki nie możesz być zdrowy, a to z tej racji, że jest ona poradnikiem zdrowia prawdziwego, czyli zdrowia w dosłownym znaczeniu tego słowa. Zawarte tu zalecenia i porady pozwalają wyleczyć metodami niemedycznymi większość chorób tak zwanych cywilizacyjnych, czyli bagatelizowanych przez medycynę konwencjonalną. Co więcej, niniejsza książka uczy ludzi, jak być zdrowym, a to znaczy nie musieć korzystać z usług tak zwanej służby zdrowia, za wyjątkiem medycyny ratunkowej, której pomoc bywa niezbędna, ale tylko w nagłych i nieprzewidzianych wypadkach.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 22,34

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22,34 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 21,60 zł
(dla stałych klientów)
24,00 zł ebookpoint.pl
mobi epub
24,00 zł septem.pl
mobi epub
25,20 zł woblink.pl
mobi epub
28,51 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  18,01 zł
w programie Nexto Premium
28,51 zł nexto.pl
mobi epub
30,00 zł litres.pl
mobi epub
30,00 zł ibuk.pl
mobi epub
30,01 zł publio.pl
mobi epub
30,01 zł virtualo.pl
mobi epub
30,01 zł legimi.com
mobi
27,00 zł zinamon.pl
epub
27,00 zł zinamon.pl

Józef Słonecki - inne e-booki

E-booki podobne do "Zdrowie… i tyle"