JAK WYGRAĆ WYBORY skutecznie wykorzystując Internet?

Autor: Robert Duda

Wydawnictwo: Spozycjonowani.pl

W książce Jak wygrać wybory, skutecznie wykorzystując Internet? autor prowadzi czytelnika za rękę i pokazuje w prosty, czytelny sposób, jak krok po kroku wykorzystać wielki potencjał narzędzi internetowych do zdobycia wymarzonego mandatu w najbliższych wyborach.

To opracowanie, mające swoją premierę we wrześniu 2018 roku, to także duża pomoc i gotowe podpowiedzi dla tych, którzy nie podejmą się samodzielnie realizacji kampanii, a zlecą ją firmie zewnętrznej. Informacje i wskazówki, jakie tutaj znajdzie czytelnik, pozwolą skutecznie kontrolować działania doradców lub agencji, które będą dla pracowały dla kandydata. Z tą wiedzą, popartą w książce praktycznymi wskazówkami i przykładami, kandydujący i członkowie sztabów wyborczych zaoszczędzą wiele czasu i pieniędzy, których zawsze bardzo brakuje w kampanii.

Autorem książki jest Robert Duda, Certyfikowany Specjalista Google, od lat pomagający wygrać wybory w Internecie! Od 15 lat doradza organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizował wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 16 000 000 zł. Pomaga skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży oraz odnoszenia sukcesów w kampaniach wyborczych.

Doświadczenie w kampaniach wyborczych zdobywał na przestrzeni wielu lat, będąc kilkukrotnie szefem sztabów miejskich, powiatowych, wojewódzkich oraz pracując w sztabach krajowych. Przez ostatnie 20 lat doradzał i realizował z dużymi sukcesami kampanie dla kilkunastu kandydatów niezależnych, organizacji i partii politycznych. Specjalizuje się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Ma również przyjemność dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań, konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych. Bazując na swoim doświadczeniu w biznesie oraz współpracy podczas kampanii z lokalnymi samorządami i politykami, przygotował autorski program szkoleń stacjonarnych i szkoleń online oraz przygotował dla pragnących wygrać wybory samorządowe, europejskie i parlamentarne książkę oraz ebook.

Z książki dowiesz się też więcej o motywacjach autora oraz doświadczeniach, zdobytych w wielu kampaniach wyborczych za pomocą tradycyjnych kanałów i metod w latach 2001–2010, oraz o sukcesach wyborczych w kolejnych latach, naznaczonych rosnącą rolą narzędzi i kanałów internetowych.

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 22,40

Formaty Cena Księgarnia
pdf
22,40 zł zinamon.pl
pdf
22,41 zł ravelo.pl
pdf
24,90 zł ibuk.pl

Robert Duda - inne e-booki

E-booki podobne do "JAK WYGRAĆ WYBORY skutecznie wykorzystując Internet?"