ISBN:9788728179475

Handlarze niewolników

Autor: E.M. Thorhall

Wydawnictwo: Saga Egmont

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 10.00 zł.

Oszczędzasz: 20%

Ta powieść ekscytuje i niepokoi.

Jak potoczyły się dalsze losy dzielnych zwiadowców i rycerzy Sir Eryka? Muszą mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami losu czy wiodą spokojny i nudny żywot na zamku? Jak radzi sobie Kyla, która dołączyła do drużyny?

Nuda na pewno nie czeka czytelnika. W II tomie cyklu ZBROJNI autorka odważyła się na znacznie więcej niż spokojne opisy przyrody i okolic zamku, na śledzenie turniejów czy relacje z dworskich intryg. Dzieje się sporo. Na początek szarą zamkową codzienność ożywia duże i radosne wydarzenie, jakim są zaślubiny jednego ze zbrojnych. Co nie znaczy, że dalej będzie sielankowo.

Uzbrojona grupa handlarzy ludźmi napada świtem na jedną z wiosek należących do Sir Eryka. Na ratunek uprowadzonym wyrusza drużyna pod dowództwem Morhta. Czy i tym razem surowy Vartheńczyk poradzi sobie z każdą przeciwnością i niespodzianką? A może wręcz przeciwnie – może z jakiegoś powodu stchórzy i ucieknie? A Kyla? Co ta dziewczyna ma wspólnego z półumarłymi istotami? Jaką więź ją z nimi łączy? Okażą się sojusznikami czy wrogami?

Niespodziewane zwroty akcji, czarny humor, zbrojni, rozpustne dziewki, gildia łotrów, przemoc i gwałt, miłość i magia, barbarzyńcy i... dhampir. Co tu, na ciemnika, robi dhampir?Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 15.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
15.99 zł inverso.pl
mobi epub
18.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  11.99 zł
w programie Nexto Premium
18.59 zł nexto.pl
mobi epub
18.81 zł gandalf.com.pl
mobi epub
19.99 zł virtualo.pl
mobi epub
19.99 zł publio.pl
mobi epub
od 17.99 zł
(dla stałych klientów)
19.99 zł ebookpoint.pl
mobi epub
19.99 zł woblink.pl

E.M. Thorhall - inne e-booki

E-booki podobne do "Handlarze niewolników"