„Pociąg przyjemnie mruczał, jadąc po szynach, świat obok nas przesuwał się w zawrotnym tempie, a wypity szampan delikatnie uderzał do głowy. Otworzyłam oczy i spojrzałam prosto w jego twarz. Szelmowski błysk w jasnych oczach sprawił, że zesztywniałam.
‒ Bardzo chciałbym, żeby ta podróż była dla ciebie fantastyczna. Wręcz niezapomniana.
Ostatnie słowa zabrzmiały groźnie, ale bardzo podniecająco. Niby niewinne, jednak jego spojrzenie wyraźnie mówiło, co miał na myśli. Seks z nieznajomym w jadącym pociągu?! To przecież czyste szaleństwo i scenariusz dla kiepskiego pornosa! A może po prostu sięgnięcie po raz pierwszy po to, czego się pragnie?"

Kaja, dwudziestoletnia studentka, w burzliwych okolicznościach zrywa z narzeczonym. Pragnie zacząć wszystko od nowa, dlatego wiedziona impulsem, wsiada do pociągu do Warszawy. Podczas podróży poznaje przystojnego, zamożnego mężczyznę, który nie zamierza ukrywać przed nią swojej fascynacji. Kaja po raz pierwszy doświadczy nie potrafiącego się niczym ugasić pożądania.

Bohaterki zbioru, podobnie jak Kaja, mierzą się z emocjami, których wcześniej nie znały. Dostrzegają inny świat i realizują fantazje, które zwykle nie wychodzą poza sferę wyobraźni. Po raz pierwszy nie boją się sięgnąć po to, czego pragną. Bo przecież każdy ma prawo do miłości i eksplorowania swojej seksualności - z partnerką czy partnerem, z gorącym nieznajomym, w ramach relacji łamiących społeczne tabu, z kimś lub solo, eksperymentując i eksplorując fetysze lub też uprawiając czuły, delikatny i pełen emocji seks...

W skład zbioru o współczesnych obliczach erotyki wchodzi 10 opowiadań:

Dyscyplina wiedzy
Maliny
Trójkąt jak ze snu
Randka z samą sobą
Córka przyjaciela
Kosmiczny orgazm
Bardzo upalne lato
Pociąg pełen pożądania
W poszukiwaniu zapomnienia 1: Bezwstydna propozycja
Lokatorzy


„Neo-erotyka. 10 opowiadań o współczesnym seksie” – jak czytać ebook?
Ebook przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio na swoim smartfonie lub tablecie.
Masz czytnik ebooków (Kindle, PocketBook, inkBook itp.)?
Pobierz plik elektroniczny epub lub kindle mobi i czytaj tak, jak lubisz.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem książki.