Temat: dante boska komedia

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -30% Inferno
  od 24.38zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-09-28
  Najbardziej wyczkiwany tytuł tego roku!! DAN BROWN SCHODZI DO PIEKIEŁ DANTEGO... Światowej sławy specjalista od symboli, Robert Langdon budzi się na szpitalnym łóżku w zupełnie obcym miejscu. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w... (więcej)
 • od 31.50 zł Brak ofert
  Boston, intelektualna stolica Stanów Zjednoczonych, 1865 rok. W sercu miasta działa klub złożony z fascynatów poezji Dantego pracujących nad przekładem Boskiej komedii na język angielski. Należą do niego poeci Henry Wadsworth... (więcej)
 • od 3.49zobacz oferty z 24 księgarni - premiera: 2016-07-14
  Kupując książkę wspierasz fundację Nowoczesna Polska, która propaguje ideę wolnej... (więcej)
 • Ottavia Salina, zakonnica i paleograf o międzynarodowej renomie, pracująca w Tajnych Archiwach Watykanu, otrzymuje od samego sekretarza stanu niecodzienne polecenie: ma rozszyfrować znaczenie dziwnych znaków wyciętych na ciele Etiopczyka,... (więcej)
 • od 24.82 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Tajemnicza śmierć poety i klucz do sekretu ukryty w najsłynniejszym poemacie średniowiecza Czy Dante Alighieri zmarł na malarię w Rawennie? Może jednak ktoś chciał go zabić i pogrzebać w wielkiej tajemnicy? Jego córka, mniszka... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 9.90 zobacz oferty z 7 księgarni
  Książka wyjaśnia i analizuje fenomen tragizmu obecny w dziele, które autor nazwał Komedią (określenie Boska – Divina – jest późniejsze), i które ma wpisaną niejako w założeniu nietragiczną wizję... (więcej)
 • od 13.99zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2013-11-30
  Dlaczego Dante opisuje Piekło jako miejsce rzeczywiste? Do jakiego tajnego stowarzyszenia należał autor Boskiej komedii? Co wiązało Dantego z zakonem Templariuszy i tajnymi islamskimi organizacjami zbrojnymi? Jonathan Black, autor... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: