Temat: edynburg

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 19.90zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2017-03-01
  Premiera książki związana z premierą filmu T2 Trainspotting w reż. Danny’ego Boyle’a (3 lutego) Mocna odpowiedź na kultowy TRAINSPOTTING – powieść, na której podstawie powstał jeden z najgłośniejszych filmów lat 90. NA... (więcej)
 • od 27.00 zł Brak ofert - premiera: 2017-03-15
  Dzika komedia stworzona z niezwykle mrocznego tworzywa. „Tylko nieczuły czytelnik nie da się uwieść jej sprośnemu czarowi”. Sunday Telegraph „Słodki” Terry Lawson – kobieciarz, diler, gwiazdor porno i taksówkarz,... (więcej)
 • od 30.36zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2016-04-12
  “Pieśń wisielca” to trzecia powieść z serii o inspektorze Anthonym McLeanie, której akcja ma miejsce w Edynburgu. Sprawa odnalezionego w pustym domu wisielca, dla edynburskiej policji wydaje się być kolejnym samobójstwem. Kilka dni... (więcej)
 • -10% Przysługa
  od 29.69 zł Brak ofert - premiera: 2015-01-14
  Kontynuacja serii z detektywem Jacksonem Brodiem! W Edynburgu trwa słynny festiwal teatralny. Czekający w kolejce na spektakl są świadkami wypadku i brutalnej napaści. Kilka osób rusza poszkodowanym na pomoc. Wśród nich jest też Jackson... (więcej)
 • -7% Edynburg
  Edynburg, rozciągający się u stóp wznoszącego się na skale zamku, to jedno z najbardziej malowniczo położonych stołecznych miast Europy. Główna metropolia Szkocji jest zarazem jedną z najmniejszych stolic Starego Kontynentu, liczy bowiem... (więcej)
 • od 13.09 zł Brak ofert
  To seria książek o podróżach i subiektywnych doświadczeniach autorki, prezentująca świeże spojrzenie na odwiedzane przez nią kraje. Olga Morawska pokazuje miejsca ważne w jej życiu. Poza opisami przygód, są tu także informacje o kraju,... (więcej)
 • od 29.44zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2016-07-13
  Kości zmarłych to czwarta powieść serii o inspektorze Anthonym McLeanie, której akcja ma miejsce w Edynburgu. Ciało znanego szkockiego polityka zostaje odnalezione w jego wiejskiej rezydencji. Wygląda na to, że Andrew Weatherly zabił swoja... (więcej)
 • od 31.90 zł Brak ofert - premiera: 2011-06-01
    Dalszy ciąg głośnych powieści "Rzeczy nienasycone" (finał nagrody NIKE 2000) i "Cud w Esfahanie". Początek roku 1945, wojna dobiega końca. Andrzej wraz z grupą kilkunastu chłopców z Esfahanu przebywa drogę z Port Saidu do Edynburga.... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: