Temat: greta garbo

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 35.30 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-28
  Wybitna biografia największej aktorki wszech czasów.  Greta Garbo była wielką zagadką. Zjawiła się znikąd i zawojowała Hollywood. Przetrwała przejście od filmów niemych do udźwiękowionych, osiągając niespotykane sukcesy – cały... (więcej)
 • od 25.20zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-09-01
  Autor militarnych bestsellerów sprzedanych w Polsce w blisko 130 000 egzemplarzy Podstęp, kamuflaż, mistyfikacja, dezinformacja – najbardziej pomysłowe fortele 1939-45• Brytyjski agent w niemieckiej szkole szpiegów i niemieccy szpiedzy... (więcej)
 • A ja mówiłam, że była całkiem zwyczajną dziewczyną z Söder, że była wspaniała, inna niż wszyscy, tajemnicza, jak ptak z innego wymiaru, zimna i samotna gwiazda, że żyła dla swojej sztuki, że lubiła narty, uwielbiała śledzie i... (więcej)
 • od 26.64 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-31
  Przyjaźń kobiety na zakręcie i mężczyzny z przeszłością, z historią romansu Grety Garbo w tle. Victoria Solano pozornie ma wszystko: urodę, luksusowy apartament na Manhattanie, karierę uniwersyteckiego wykładowcy i męża... (więcej)
 • od 26.11 zł Brak ofert
  Greta Garbo, jedna z najpiękniejszych i najbardziej pożądanych kobiet świata, poznała Salkę Viertel w Beverly Hills, na przyjęciu u reżysera Ernsta Lubitscha. Dwudziestoczteroletnią wówczas Garbo, znajdującą się u szczytu... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: