Temat: hamburg

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25,00 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-24
  Była szara, deszczowa jesień 1946 roku. Miasta zrujnowane po alianckich nalotach. Ludzie gnieździli się w zimnych, zalanych piwnicach. Panował głód. Można było jeść mięso niewiadomego pochodzenia albo próbować coś ukraść. Kobiety,...(więcej)
 • od 18,97zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-04-24
  Craig Russell po raz kolejny stworzył wciągająca historie, która nikogo nie pozostawi obojętnym! Dwa morderstwa w ciągu 24 godzin: znany kiedyś radykalny obrońca przyrody oraz genetyk, który pracował nad zagadnieniem dziedziczenia,...(więcej)
 • od 12,45zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2014-01-30
  Prowokacyjna powieść o zakazanej miłości w powojennych czasach, gdy już nikt nie był bohaterem. Trwają prace nad ekranizacją w produkcji Ridleya Scotta. Hamburg, 1946 rok. Do zniszczonego wojną miasta przyjeżdża brytyjski pułkownik...(więcej)
 • Kosmopolitycznym Hamburgiem , miastem zarówno porządnych obywateli i wielkich finansów, jak i prostytutek oraz narkotykowych gangów, wstrząsa seria makabrycznych morderstw. Bestialsko okaleczone zwłoki kobiet wydają się wykluczać...(więcej)
 • Baśnie braci Grimm znają wszyscy, budzą lęk ale zawsze dobro zwycięża ze złem. Co się stanie kiedy tą alegoryczną wymowę bajek zacznie interpretować psychopatyczny morderca? Czy tym razem również dobro przezwycięży zło? Policja...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: