Temat: hezbollah

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25.10 zł Brak ofert - premiera: 2017-05-16
  Pasjonująco napisana i znakomicie udokumentowana historia najsłynniejszej agencji wywiadowczej świata. Są tu opisy najbardziej spektakularnych akcji inspirowanych przez izraelski wywiad, m.in. operacji Piorun – odbicia pasażerów porwanego... (więcej)
 • od 31.41 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Książka zasługuje na polecenie czytelnikom, którzy pragną się dowiedzieć wszystkiego o współczesnych tajnych wojnach. Książka jest próbą określenia, jak działalność Mossadu wpłynęła na historię świata w ostatnim półwieczu.... (więcej)
 • od 37.55 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-13
  Czy można zrozumieć terrorystę?   W kinie taka akcja rozgrywa się zwykle w ciągu dwóch godzin, podczas gdy w rzeczywistości na wniknięcie w zorganizowane struktury terrorystyczne Antonio Salas poświęcił sześć lat. Udało mu... (więcej)
 • -10% Mona
  od 27.00 zł Brak ofert - premiera: 2014-01-14
  Skomplikowana sieć wielkiej polityki, międzynarodowego terroryzmu i najnowszych odkryć naukowych w dziedzinie neurologii i techniki komputerowej. Hanna Söderqvist, młoda, ciesząca się dobrym zdrowiem kobieta w tajemniczy sposób zapada w... (więcej)
 • Świat Według Reportera jest serią książek z zapisem podróży znanego dziennikarza, prowadzącego i reportera Wiadomości TVP1– Piotra Kraśko.Eskimosi nauczyli mnie, jak przetrwać, gdy mróz spada do –50 stopni, przekonali, że psie... (więcej)
 • od 19.12 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-22
  Bejrut jest gdzieś tam był nominowany do nagrody Lettre Ulysses Award przyznawanej najlepszym książkom reporterskim z całego świata. Bejrut jest gdzieś tam to reporterska opowieść o mieście urokliwym i wielokulturowym, zwanym przed laty,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: