Temat: kłamstwo

Znaleziono: 249 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 26,72zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-05-20
  Popularny pisarz, troskliwy mąż, hojny przyjaciel – wydaje się, że Henry jest niezwykle miłym facetem. Prowadzi wygodne i przyjemne życie… do czasu. Pewnego dnia kochanka oświadcza mu, że jest w ciąży. Wygląda na to, że to koniec...(więcej)
 • od 27,59zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2015-07-08
  Niezapomniana historia o miłości, stracie i rodzinie. Zrozpaczona Alice Raikes wsiada do pociągu na stacji King’s Cross, by odwiedzić rodzinę w Szkocji. Gdy po sześciu godzinach dociera na miejsce, staje się świadkiem czegoś tak...(więcej)
 • Utrzymany w zawrotnym tempie thriller, który łączy w sobie wątki naukowe, przygodę i akcję.Stacja Zodiak to lektura tak przejmująca i nieprzewidywalna, jak surowy klimat Arktyki.Lodołamacz Straży Przybrzeżnej Terra Nova przedziera się...(więcej)
 • Opowieść o młodej dziewczynie, która na skutek miłości do niewłaściwego mężczyzny bierze w banku wielki kredyt komplikujący całe jej życie.Popularne imię i nazwisko użyte zostało nieprzypadkowo. Ta oparta na faktach historia...(więcej)
 • od 29,69 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-19
  Nigdy nie miałaś powodu, by kłamać. Dlaczego więc oszukiwałaś samą siebie? Grace, spełniona żona i matka, ma wspaniałe życie. Jest cenioną terapeutką. Wkrótce ma ukazać się jej książka Nie chciałaś wiedzieć, w której namawia...(więcej)
 • od 27,14zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-04-04
  Dwudziestotrzyletnia Alice Hare przybywa do Nowego Jorku w poszukiwaniu miejsca, które mogłaby nazwać domem. Spotyka tam japońską pisarkę Mizuko Himurę. Dołącza do licznego grona osób obserwujących ją w sieci i nabiera pewności, że...(więcej)
 • BESTSELLER “SUNDAY TIMESA” „Santa Montefiore to mistrzyni epickiego romansu. Każde jej słowo płynie prosto z serca.” Jojo Mojes, autorka Zanim się pojawiłeś Dorset, 1932: Grace Hamblin, córka pszczelarza, dorasta w pięknym...(więcej)
 • -10% Deadline
  od 26,91 zł Brak ofert
  Pasjonująca powieść o kłamstwach, które opowiadamy samym sobie, by przeżyć, i o tym, że nie można uciec przed przeszłością… Uznany dziennikarz Dawson Scott wrócił niedawno z Afganistanu. Przywiózł ze sobą koszmary, które nie...(więcej)
 • od 26,30zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-10-25
  Wszyscy mówili, że Violet i Finn byli sobie przeznaczeni. Spotkali się co prawda tylko dzięki zrządzeniu losu, ale tak się w życiu zdarza. Po trzech latach małżeństwa mają cudownego synka i kiedy wyjeżdżają na wakacje na Florydę,...(więcej)
 • od 27,00 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-24
  Bestseller Sunday Timesa Czy włoski naprawdę jest językiem miłości? Anna właśnie dowiedziała się, że jej ojciec, którego nigdy nie poznała, jest Włochem. Szuka swoich korzeni: piecze focaccię, przyrządza tiramisu i uczy się...(więcej)
 • od 24,92zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-02-15
  Zakręcona komedia kryminalna Uczciwy złodziej, perfidna celebrytka i oszukany kochanek – to musi być mieszanka wybuchowa! Jacek Sparowski tego samego dnia traci pracę, dziewczynę i dach nad głową. Kiedy wynajmuje pokój u ciotki...(więcej)
 • UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu Historia o niewdzięcznych córkach, którym ojciec za życia przekazał całe mienie, od których następnie doznał złego obejścia...(więcej)
 • od 25,92 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-04
  Lektura grozi niekontrolowanymi wybuchami śmiechu!Augusta Price słynie w Anglii z serialowej roli ciapowatej kelnerki, ale też ze swoich publicznych wpadek po pijanemu. Obecnie nie ma pracy, żadnego kontaktu z synem, a na dodatek kończą jej...(więcej)
 • od 28,71 zł Brak ofert - premiera: 2015-08-09
  Porywająca powieść o namiętności, ambicjach i intrygach.Cambridge, rok 1952. Ellen Kingsley z optymizmem rozpoczyna karierę naukową pod kierownictwem słynnego uczonego Marcusa Pharoaha, wkrótce jednak zostaje schwytana w sieć rywalizacji...(więcej)
 • -16% Sztylet
  od 30,82zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-03-29
  Mroczne kulisy władzy, narkobiznesu i korupcji, o których nikt nie ma odwagi mówić Tajemniczy i niedostępny Stokroć jest weteranem wojny o Falklandy-Malwiny. Pracuje dla jednej z najbardziej utajnionych komórek argentyńskich...(więcej)
 • od 23,92 zł Brak ofert
  Fleurette, jedyna córka w zamożnej rodzinie Delacroix trudniącej się wyrobem perfum, zostaje zmuszona do poślubienia człowieka, który budzi w niej odrazę – Aimery’ego De Lasseta, szefującego wiodącej fabryce pachnideł we Francji....(więcej)
 • od 6,93zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-10-10
  Nowela – ciąg dalszy Obcego dziecka, bestsellerowej powieści Rachel Abbott – tylko w formie elektronicznej! Ktoś szuka Tashy Joseph. Ale czy ona chce, by ją znaleziono? Osiem miesięcy temu Tasha Joseph uciekła i jej macocha,...(więcej)
 • od 20,93zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-03-13
  Nie ma idealnych małżeństw. Są tylko doskonałe kłamstwa. Małżeństwo Iris i Willa jest tak perfekcyjne, jak tylko może być. Wiodą szczęśliwe życie w pięknym domu w ekskluzywnej dzielnicy Atlanty, oboje spełniają się zawodowo...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14,95 zobacz oferty z 14 księgarni
  Thriller psychologiczny o idealnym życiu. I perfekcyjnych kłamstwach. Jak daleko się posuniesz, by chronić swoje idealne życie? Życie Marianne jest idealne. Jest żoną przystojnego chirurga, matką trojga wspaniałych dzieci, ma piękny dom w...(więcej)
 • od 19,60zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-01-29
  Bo z miłości powstają kłamstwa doskonałe Pochodzenie człowieka nie musi determinować jego życia. Jednak Helena, bohaterka książki, myśli i czuje inaczej. Dlatego postanawia stworzyć siebie na nowo. Wymyślić sobie tożsamość, która...(więcej)
 • -30% Reemisja
  od 19,60zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-01-29
  Perwersyjny seks, brutalne morderstwo oraz piękna Anna w starciu z demonicznym politykiem Przed Polską wybory parlamentarne. Według sondaży duże szanse ma kontrowersyjny Obóz Odrodzenia Ojczyzny. Jego szarą eminencją jest Jeremi Pestis –...(więcej)
 • Pokonać kościelne państwo bezprawia W polskim państwie bezprawia niepodzielnie panuje jedyny ojciec narodu, potężnymi przywilejami otaczając kościelnych patriarchów. Klerykalne rządy nie pozostawiają wolności osobistej obywatelom...(więcej)
 • od 15,59zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2017-06-22
  Latem 1914 roku czworo młodych ludzi bawi się wspólnie w ogrodach Drakesden Abbey: Nicholas i Lally, mieszkańcy wielkiego domu w samym sercu ponurej i magicznej krainy moczarów, Thomasine, niezależna dziewczyna, wychowywana przez hołdujące...(więcej)
 • od 26,19zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-02-13
  Czy kłamstwo jest lepsze od najgorszej prawdy? Czy wydarzenia z przeszłości mogą wpłynąć negatywnie na przyszłość? Czy rodzina może nas skrzywdzić? Jak pogodzić się z prawdą? Molly ma fajne życie, ciekawą pracę, kochającego...(więcej)
 • od 24,84zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-03-21
  Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy… Blanka ciężko pracowała na sukces, o którym inni mogą tylko pomarzyć. Na fotelu dyrektora banku czuje się jednak jak w pułapce, bo musi wymagać od pracowników realizowania kosmicznych...(więcej)