Temat: mastertona

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -17% Panika
  od 23,16zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2013-08-09
  Jack Wallace, z pochodzenia Polak, jest właścicielem świetnie prosperującej polskiej restauracji w Chicago. Od śmierci żony samotnie wychowuje syna.        Pewnego dnia dowiaduje się o tragedii, jaka rozegrała się na obozie...(więcej)
 • -33% Zjawa
  Pewnego zimowego popołudnia tafla lodu załamuje się pod spacerującą po zamarzniętym basenie pięcioletnią Peggy. Jej śmierć pogrąża w żalu dwie starsze siostry, Elizabeth i Laurę. Dziewczynki nie mogą oprzeć się wrażeniu, że...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 24,59 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-11-14
  Jeden z najbardziej popularnych horrorów Grahama Mastertona w nowym wydaniu! Mieszkający w Hollywood scenarzysta Martin Williams jest doszczętnie spłukany. Kiedy jednak natrafia na lustro, wiszące niegdyś w domu małoletniego gwiazdora z...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2014-02-07
  „Dom kości” to prawdziwa gratka dla fanów Grahama Mastertona i fanów grozy w ogóle. To pozycja, która jeży włosy na głowie. „Dom kości” czyta się jednym tchem. „Domu kości” nie wypada nie przeczytać. John, młody chłopak...(więcej)
 • -33% Śpiączka
  od 17,10zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-02-14
  Kalifornia, rejon Gór Kaskadowych. Młoda kochająca się para – Michael i Tasha – pada ofiarą psychopaty, który taranuje ich samochód, z premedytacją spychając go na przeciwległy pas autostrady. Kobieta ginie na miejscu. Michael...(więcej)
 • -33% Imperium
  od 20,50zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2014-07-18
  Powieść historyczna Grahama Mastertona, której akcja rozgrywa się pod koniec dziewiętnastego wieku w Stanach Zjednoczonych i Anglii. Książka jest epicką opowieścią o burzliwych losach Lucy Darling. Nastoletnia Lucy, wychowywana samotnie...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: