Temat: perfumy

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 20.30zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-11-27
  Zaskakujące historie stu najsłynniejszych zapachów, które ukształtowały świat perfum Oto piękna książka, która zabierze cię w fascynującą podróż przez stulecie zapachów. Każdy flakon perfum ma do opowiedzenia własną...(więcej)
 • od 27.43zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-06-15
  Swoją pasję Elena odziedziczyła po babci, która nauczyła ją sztuki wytwarzania perfum. Dorastała w otoczeniu esencji kwiatów, drzew i przypraw. Zapachy stały się językiem, w którym się komunikuje. Piękne wonie...(więcej)
 • od 15.60zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-06-19
  Słoneczna opowieść w nurcie feel-good Historia skomponowana niczym perfumy! Na własnej skórze poczuj uwodzicielskie nuty: głowy, serca oraz głębi… Ingrid nienawidzi swojej pracy. Pewnego dnia w rodzinnym domu dziewczyna odnajduje...(więcej)
 • -40% Perfumy
  Zapach jest elementem doświadczenia prawie wszystkich ludzi. Proces uspołecznienia, któremu człowiek podlega jest również procesem socjalizacji zapachowej. Coraz więcej badań naukowych przemawia za faktem, że zapachy wpływają na ludzkie...(więcej)
 • od 23.92 zł Brak ofert
  Fleurette, jedyna córka w zamożnej rodzinie Delacroix trudniącej się wyrobem perfum, zostaje zmuszona do poślubienia człowieka, który budzi w niej odrazę – Aimery’ego De Lasseta, szefującego wiodącej fabryce pachnideł we Francji....(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: