Wydawca: Aleksandria Media sp. z o.o.

Znaleziono: 28 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 29.99 zobacz oferty z 4 księgarni
  Jadwiga Zajdel, żona zmarłego w 1985 roku Janusza, podjęła się sporządzić własną, w pełni autorską antologię Jego opowiadań. Znalazły się w niej teksty już publikowane i utwory odnalezione w papierach pośmiertnych. Opowiadania znane... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 46.88 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2024-05-25
  Nadszedł czas spłaty dawno zaciągniętych długów… Hongkong, lata 60-e XX w, imperium handlowo finansowe Struanów doskonale prosperuje pod rządami nowego tai-pana Iana Dunrossa. Jednak, gdy na pokładzie samolotu z USA odkryty zostaje... (więcej)
 • od 28.08zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2019-11-28
  Książka przybliża mitologię Słowian, rozumianą jako system alegorii, symboli, personifikacji, wyrażających stosunek człowieka do świata. Od ponad 20 lat służy jako pomoc dydaktyczna na wielu kierunkach uniwersyteckich. Nowe wydanie... (więcej)
 •   Brak ofert
  Kontynuacja Shoguna i Tai-Pana. Saga azjatycka – w skład sagi wchodzą: Król szczurów, Shogun, Tai-Pan, Gai-Jin, Noble House i Whirlwind – światowe hity, sprzedane w kilkunastu milionach... (więcej)
 • od 19.90 zł Brak ofert
  Uczynił Zajdel z konwencji science-fiction narzędzie do przekazywania swej wiedzy o świecie i do zapisania świadectwa. Trudno dziś jednoznacznie powiedzieć , czy zostawił nam dzieło wieczne lub choćby tylko trwałe. Na pewno dał wzór... (więcej)
 • od 39.90 zł Brak ofert
  Jesień 1941 roku, na Atlantyk wypływa okręt. Cel – walka z wrogiem, zatopienie nieprzyjaciela. Dowódca wraz z załogą muszą stawić czoła nie tylko czyhającemu we mgle wrogowi, ale i zdradliwym warunkom pogodowym – bezlitosnym sztormom... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.90 Brak ofert
  Czy warcholstwo i skłonność do anarchii to część polskiego charakteru narodowego? W wydanym pośmiertnie zbiorze esejów Paweł Jasienica polemizuje z tym stereotypem, podtrzymywanym między innymi przez powieści Sienkiewicza.... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 27.90 Brak ofert
   „… nigdy jeszcze nie próbowanoobszerniejszego przedstawienia tego rozwoju i tej roli, jaką kryminalistykaodegrała mniej lub bardziej szczęśliwie, mniej lub bardziej skutecznie wusiłowaniu obrony ówczesnego porządku społecznego... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 43.68 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2023-02-09
  Trzeci tom z cyklu "Powieści piastowskich" poświęcony jest Bolesławowi Chrobremu. Od śmierci Mieszka I i walki z Odą o całość państwa Polan, przez męczeńską śmierć św. Wojciecha i Zjazd Gnieźnieński, aż do początków... (więcej)
 •   Brak ofert
  Zapewne znane są Wam wampiry i smoki, ale czy kojarzycie kim są utopek, Skarbek, heksa czy strziga? Być może jeszcze nie znacie Górnego Śląska od tej mitycznej, przesiąkniętej magią strony? Całe szczęście, że nigdy nie jest za późno,... (więcej)
 • od 9.80 zł Brak ofert
  Wybór nowel Bolesława Prusa: "Antek", "Grzechy dzieciństwa",... (więcej)
 • od 9.80 zł Brak ofert
  Wybór nowel Bolesława Prusa: "Katarynka", "Milknące głosy", "Z legend dawnego Egiptu", "Powracająca... (więcej)
 • od 14.90 zł Brak ofert
  Czy koty zawsze spadają na cztery łapy? Cukierek…och, jakże mylące bywa to słodkie imię! Posłuchaj zabawnych i świetnie przeczytanych opowiadań o najbardziej niezwykłym kocie na świecie. Cukierek jest już duży i niezależny, ale... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.90 Brak ofert
  Kot Cukierek to wybitny rozrabiaka i spryciarz. Pewnego dnia na drzwiach sypialni rodziców Marcela zauważa napis „Kotom wstęp wzbroniony!”. Okazuje się, że w życiu domowników zachodzą duże zmiany. Przybywa nowy członek rodziny ... (więcej)
 • od 20.90 zł Brak ofert - premiera: 2014-12-05
  Słynna powieść o średniowiecznym balwierzu, który został wielkim lekarzem. Anglia, XI wiek. Rob J. Cole, syn cieśli i hafciarki, po śmierci rodziców zostaje pomocnikiem wędrownego balwierza parającego się również leczeniem. Wykazuje... (więcej)
 • od 14.90 zł Brak ofert
  Czy znacie już niesfornego kotaCukierka? Jeśli nie, to świetnie trafiliście! Posłuchajcie czwartej częścizabawnych przygód pręgowanego dachowca. Zaskakujące perypetie kocura obdarzonegosuper talentem do psot poprawią każdemu humor. Czy... (więcej)
 • od 14.90 zł Brak ofert
  Zapraszamy was do wysłuchania piątejczęści zabawnych opowiadań o sprytnym kocie. Niestrudzony psotnik Cukierek,kotka Tradycja oraz ich opiekunowie stali się już ulubieńcami dzieci idorosłych. Tym razem tatę zaskoczątajemnicze zwyczaje... (więcej)
 • od 17.90 zł Brak ofert
  Kot Cukierek powraca w szóstej części zabawnych przygód!Pierwsza pt. „Cukierku, ty łobuzie” jest ulubioną lekturą szkolną wpisaną na listę MEN. Każda kolejna to doskonała rozrywka dla dzieci i dorosłych. Sympatyczny zwierzak... (więcej)
 • od 17.90 zł Brak ofert
  Dzieci kochają Cukierka! Co słychać w życiu wyjątkowego kota? W siódmej części słodki psotnik jest już poważnym kocurem. Dzięki jego pomysłom cała rodzina znów przeżywa pełne humoru przygody. Toperz czynietoperz-tym razem dowiemy... (więcej)
 • od 14.90 zł Brak ofert
  Niezwykły kot Cukierek zaprasza was do swojego świata. Sprytnykocur znany jest m.in. z książki „Cukierku, ty łobuzie!”, wpisanej na listęlektur szkolnych. Wesołe przygody pręgowanego dachowca, kotki Tradycji, Marcelai Maćka oraz ich... (więcej)
 • od 17.90 zł Brak ofert
  W dziewiątej części  szalonych przygód sprytnego kota Cukierka (znanego m.in. z książkiCukierku, ty łobuzie!, która w 2017 roku została wpisana na listę lekturszkolnych) pochłoną was bez reszty kocie poważne sprawy i figlarne... (więcej)
 •   Brak ofert
  Tego owczarka nie sposób pomylić – to Riko, gadający pies! A właściwie szczekający, ale to wystarczy żeby się z nim porozumieć. Tym razem dowiadujemy się, do czego naprawdę jest stworzony owczarek rasy border collie, jak zapobiec... (więcej)
 •   Brak ofert
  Wygrałeś, szatanie! Jeśli cię nie powieszą za zbytek sprytu, możesz okazać się pożytecznym człowiekiem. Ukochana lektura kilku pokoleń Polaków przemówi do Was ulubionymi głosami aktorów polskiej sceny. Pierwsza superprodukcja... (więcej)
 •   Brak ofert
  Lecz zaklinam:niech żywi nie tracą nadziei; I przed narodem niosą oświaty kaganiec; A kiedy trzeba, naśmierć idą po kolei; Jak kamienie,przez Boga rzucane na szaniec! J. Słowacki „Testament mój” Honor, służba ojczyźnie, bohaterstwo,... (więcej)
 •   Brak ofert
  Jedna z najbardziej cenionych powieści XX wieku to nie tylko szkic miasta w czasie wielkiego zagrożenia, to przede wszystkim studium postaci stojących w obliczu Zła. Dżuma, która niezauważalnie wkrada się w bramy Oranu, zmienia dotychczasowy... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: