Wydawca: Heraclon International S. z o.o.

Znaleziono: 965 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 32.10 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-05-14
  1946 rok. Wiktor Krugły po wojennych przejściach przyjeżdża do siostry, która osiedliła się w Szczecinie, i od razu zostaje wplątany w sprawę zabójstwa żydowskiego chłopca, znalezionego w parku, z zaciśniętym w dłoni... (więcej)
 • Takiej powieści o Mickiewiczu jeszcze nie było! To nie jest nudna biografia wieszcza, nic z tych rzeczy. To zeznanie pewnej tajemniczej postaci. W tej niesamowitej historii narratorem jest… No właśnie – kto? Bies, licho, a może sam…... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.97 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-01-14
  Mocny kryminał o przerażającej zbrodni, inspirowany najgłośniejszym porwaniem w historii III RP! W połowie 1997 roku na warszawskiej Pradze zostaje porwana córka milionera. Jest torturowana, gwałcona i trzymana w nieludzkich warunkach.... (więcej)
 • od 28.40zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2021-09-13
  Jak wyglądało życie prominentów „złotej dekady” Gierka? Kim był „krwawy Maciej”? Jakie rodzinne sekrety skrywa historia życia pierwszego sekretarza? Nie milkną kontrowersje wokół osoby Edwarda Gierka.... (więcej)
 • Jacek Przypadek ma chwilowy kryzys, bo okazało się, że nie wszyscy ludzie są banalnie przewidywalni. Jednak gdy stary przyjaciel Jacka prosi go o odnalezienie ukochanej, ten bez wahania rusza mu na pomoc. Dzięki temu poznaje warszawskie... (więcej)
 • od 29.83 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-07
  Książka uważana za największe dzieło pisarza. Ma stałe miejsce w kanonie klasyki reportażu wojennego. Autor oddaje w niej hołd, stawia pomnik żołnierzom armii generała Andersa. Narracja rozpoczyna się od momentu, gdy Polacy zaczynają... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.72 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2020-10-29
  Eskadra Archaniołów staje naprzeciw sił brutalnego Protektoratu, by zdobyć cenny łup i ocalić ludzkość w absorbującej powieści o niebezpieczeństwach czyhających w głębokiej przestrzeni kosmicznej autorstwa twórcy serii Odyssey... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 28.80 zobacz oferty z 7 księgarni
  Rok 1949. Wszystko jest inaczej. W niezniszczonym Kołobrzegu stoi wielki hotel. A wokół morderstwa, strajki i groźba rewolucji… Hotel Czarny Bałtyk podzielny jest na część polską i żydowską. Pewnego dnia w części polskiej zostaje... (więcej)
 • od 21.29 zł Brak ofert
  Humorystyczna fantasy. Zastanawialiście się, co by było, gdyby Wiedźmin spotkał Conana w świecie pełnym odniesień do naszej rzeczywistości? Zaklinacz jest dla fantasy tym, czym Naga broń była dla kryminału, a Straszny film dla horroru... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 21.83 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-01-14
  Kim była najbardziej grzeszna Madonna średniowiecza? Kto malował lubieżne służące? Czyje oczy hipnotyzowały Wiedeń? Kolejna książka z bestsellerowej serii biografii historycznych wydawnictwa Lira zabiera czytelników w krainę światowego... (więcej)
 • od 25.57 zł Brak ofert
  „Na tropach Smętka” Melchior Wańkowicz Reportaż Melchiora Wańkowicza, opisująca  jego podróż po Prusach Wschodnich i spływ kajakiem „Kuwaka”. Towarzyszką w tej wyprawie jest czternastoletnia córka autora. Jest to niezwykle... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.90 Brak ofert
  "Piękna, utalentowana, obdarzona charakterystycznym, głębokim kontraltem. Jej piosenki o najróżniejszych barwach miłości kochali wszyscy. Wiera Gran była najpopularniejszą żydowską pieśniarką w końcu lat 30. W czasie wojny... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 21.83 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-01-14
  Sprawa katyńska, walka wywiadów i epicka opowieść o Polsce podczas II wojny światowej... Hrabiemu Antoniemu Mokrzyckiemu, dyplomacie znanemu z powieści „Kurier z Toledo” nie dane było ułożyć sobie życia u boku żony. Powołany do... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 23.44 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2021-01-14
  Strzemieszyce Wielkie to miejsce, gdzie wszystko może się wydarzyć. Tutaj mieszkają Jolanta i Janusz Łapkowie, małżeństwo pięćdziesięciolatków. Los niespodziewanie obdarowuje ich dzieckiem, a leniwą egzystencję niepozornych... (więcej)
 • Mokrzycki – hrabia, dyplomata, szpieg, jednym słowem: polski Bond czasów II wojny światowej – otrzymuje kolejną misję. Zostaje wysłany przez generała Andersa i amerykański wywiad do ojczyzny z karkołomnym zadaniem zatrzymania powstania... (więcej)
 • Peter Kürten był jednym z najsłynniejszych XX-wiecznych zbrodniarzy i sadystycznych psychopatów. Mordował kobiety, mężczyzn, dzieci i zwierzęta, upajając się ludzką krwią. Skazano go tylko za dziewięć zabójstw i nie dochodzono,... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 32.19 zobacz oferty z 4 księgarni
  W ciszy wieczorów łuny nad horyzontem zwiastują niechybną rzeź. Tego lata cały Wołyń ogarnęła trwoga… Lipiec 1943 roku. Dwie nastoletnie siostry z Pogranki zakochują się w młodzieńcu z sąsiedniej ukraińskiej wsi Połapy. Chłopak... (więcej)
 • Jacek powoli staje się wrogiem numer jeden warszawskich salonów. Nie przeszkadza mu to dowiedzieć się, kto stoi za pomysłem prywatyzacji polskich rzek oraz nagonką na dziennikarza, który wykrył inną aferę. Jednak pętla wokół Przypadka... (więcej)
 • od 21.29 zł Brak ofert
  „Wiek niewinności” to rzecz o dążeniu do realizacji pragnień, cenie poświęcenia i konflikcie uczuć i konwenansów. Znakomita proza, z maestrią przeniesiona na ekran przez Martina Scorsese, z niezapomnianymi kreacjami głównych ... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.17 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2021-07-21
  Irmina, wzięta pisarka, rozpoczyna Nowy Rok na oddziale chirurgii, gdzie poznaje niezwykle przystojnego lekarza, który jest skrytym wielbicielem jej twórczości. Jednak Jakubowi nie jest dane porozmawiać ze swoją idolką, ponieważ ta... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 23.84 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2018-07-02
  Personel świetnie prosperującej agencji literackiej „Tercet”, nazywany przez środowisko autorskie „Wiedźmami”, popada w konflikt z początkującym autorem Adamem Grandzikiem. Ten poprzysięga zemstę. I oto podczas... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 22.51 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2020-08-31
  Zbulwersowane i zirytowane nękającymi je anonimami oraz burzą, jaką wywołała napisana przez Gośkę Knypek książka, wiedźmy postanawiają przyciągnąć do agencji nowych autorów. W wyniku zorganizowanego przez nie konkursu, udaje im się... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 22.22 zobacz oferty z 7 księgarni
  W Beskidach też może powiać grozą! Przytulne schronisko, turystyczne klimaty… nic z tych rzeczy. Sięgnij po najnowszy thriller psychologiczny Szlęzaka! Schronisko górskie w Beskidzie Żywieckim. W ciągu pięciu zimowych dni spotka się... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 25.23 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2010-10-21
  Złożone relacje polsko-żydowskie, okrucieństwo wojny i zło, które popycha ludzi do największych podłości… Światełkiem w tej przesyconej mrokiem rzeczywistości okazuje się miłość. W 1942 roku do wsi Wielkie Lipy wkracza niewielki... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 35.39 zobacz oferty z 7 księgarni
  Daj się ponieść zmysłowemu rytmowi sztuki! Sięgnij po śmiałe i wnikliwe eseje Marty Motyl o erotyce w malarstwie i grafice, nie tylko dla koneserów! Zapraszamy do sypialni razem z artystami takimi jak: Rembrandt, Gauguin, Klimt, Schiele,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: