Wydawca: Ridero IT Solution

Znaleziono: 908 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Emitum to niezwykła książka o przyszłych losach ziemi. Tytuł jej nawiązuje do fikcyjnych postaci Emitów, pilnujacych przejścia między przestrzenią a czasem. Częścią ich jest również kobieta - Emi i mężczyzna - Tum. Emitum jest...(więcej)
 • Ty jesteś Kluczem. Masz nieskończoną wartość. Tylko ty masz nieskończoną wartość. Tylko ty możesz zakończyć wszelkie...(więcej)
 • od 7,41 zł Brak ofert
  Wśród wielu książek dla dzieci ta jako jedna z nielicznych odwołuje się do tego co w Polsce najpiękniejsze - do naszych starych wierzeń słowiańskich, legend i postaci, które nie tylko fascynowały ale i niejednokrotnie spędzały sen...(więcej)
 • Być szczęśliwym to proste. Wystarczy zdecydować, że tak chcemy odczuwać. Najczęściej jednak zapominamy, że to my sami decydujemy o własnym nastawieniu do świata i o własnych myślach, które kreują naszą rzeczywistość. Mamy...(więcej)
 • Zapach Pomarańczy to psychoterapeutyczna opowieść, może być traktowana jako swoiste studium przypadku. Bohaterką jest ONA. HOPE jest neurotyczką i zmaga się z własną śmiertelnością, depresją, bólem związanym z licznymi stratami,...(więcej)
 • od 32,90 zł Brak ofert
  Co sprawia, że przywódca jest skuteczny? Kogo musi przekonać lider, żeby odnieść sukces? Odpowiedź jest prosta, musi on przekonać ludzi, z którymi pracuje. Podwładni są więc niejako “klientami” lidera. Dlatego lider powinien...(więcej)
 • od 11,01 zł Brak ofert
  Jeśli uwielbiasz podróże do alternatywnych światów, które zamieszkują niezwykłe stworzenia, ludy i plemiona, ale znudziły Ci się elfy, smoki i czarownice, ta książka jest właśnie dla Ciebie. Poznaj niezwykłe przygody zwykłych ludzi,...(więcej)
 • Książka składa się z trzech równorzędnych wątków wzajemnie się przeplatających. Główny wątek to pamiętnik Natalii, która opisuje swoje patologiczne relacje z rodziną, destrukcyjne zachowania i proces demoralizacji. Drugi...(więcej)
 • Tadeusz Siekierski, fizyk, zostaje wciągnięty przez swojego kolegę policjanta w sprawę z pozoru czysto kryminalną — zabójstwo mężczyzny na jednym z bydgoskich osiedli. Historia zaczyna się komplikować, gdy okazuje się, iż sprawca...(więcej)
 • Czy samobójca nadaje się na zakładnika? Czy może być szczęśliwy? Czy zabicie samobójcy jest ratowaniem życia? Znalezienie odpowiedzi na te absurdalne pytania, to tylko część wyzwań, przed jakimi stają bohaterowie. Jedyne czego mogą...(więcej)
 • Szczęście to stan ducha, część naszej świadomości, zależna od harmonii i równowagi z otaczającą nas rzeczywistością. Jakimi prawami rządzi się nasz świat i życie, w którym uczestniczymy? Kto ustalił te zasady i jak sprawić,...(więcej)
 • „Nie dmuchaj w ul!” to debiutancki tomik poezji dla dzieci autorstwa Ewy Lidii Turowskiej. Są to pełne humoru bajeczki o zwierzętach, dzięki którym dzieci poznają rodzime przysłowia. Kolorowo ilustrowana książeczka zachęca dzieci i ich...(więcej)
 • Świadome zarządzanie komunikacją z firmie i zespole, to zakres podstawowej wiedzy i umiejętności niezbędnych każdemu przełożonemu w budowaniu relacji w zespole. Umiejętność komunikacji to jeden z podstawowych obszarów, w którym każdy...(więcej)
 • od 1,69 zł Brak ofert
  Niniejszy tomik jest trzecim autorskim zbiorem. Poprzednie dwa ukazały się dzięki przyjacielowi z młodzieńczych lat, z którym ja na gitarze, on na basie rąbaliśmy Hit the road Jack. Tak więc do tej pory ukazały się Przypadki Vincenta...(więcej)
 • od 10,12 zł Brak ofert
  Widoki, ludzie, miejsca, góry, ocean, plaże. Kilku-wiekowe zabytki. Autostrady i górskie oesy. Małe miasta i kurorty. Delfiny, wieloryby, zoo i aquapark. Chłodna północ i wypalone południe. Miejsca przepełnione turystami i puste szlaki....(więcej)
 • od 20,26 zł Brak ofert
  Nie no nie oszukujmy się, to nie jest 50 twarzy kogoś tam ani żadne Gwiezdne wojny, tylko życie, w swoich 50 gwiezdnych, gównianych odsłonach. O, i tyle w tym temacie — podsumowała Mekkin żywo wstając z fotela za kokpitem...(więcej)
 • od 1,69 zł Brak ofert
  Moje wiersze dedykuje Mojemu Motylowi, jedynej kobiecie której dałem swoje serce na zawsze. Razem z nią Ukraina stała się dla mnie bliska. Wojciech Paweł Wiatr urodził się w II połowie XX wieku we Wrześni. Był lotnikiem,...(więcej)
 • od 3,37 zł Brak ofert
  Taki dosyć chaotyczny zbiór moich wierszy zamieszczonych na blogu www.wojciech2.blogspot.com. Wiele z nich zostało napisanych pod wpływem chwili, dla znajomych. Zapraszam. Wojciech Paweł Wiatr urodził się w II połowie XX wieku we Wrześni....(więcej)
 • od 16,88 zł Brak ofert
  Jakie są sposoby na uzyskanie sygnału telewizji cyfrowej w związku z nadchodzącym zaprzestaniem wysyłania sygnału analogowego Na początek zastanówmy się, czy w Polsce możemy oglądać cyfrowej jakości telewizję oraz jak to będzie po...(więcej)
 • od 18,80 zł Brak ofert
  Odważ się i zacznij zarabiać! to narzędzie do budowania kobiecej pewności siebie w biznesie. Zaczniesz z odwagą i dumą przedstawiać siebie, swój biznes i swoje produkty. Nawiązywać owocne współprace i odpowiednio komunikować się z...(więcej)
 • od 16,88 zł Brak ofert
  Z nie(poważnych) rozważań matematycznych humanisty. Trójkąt to figura magiczna. Kultury wszelakie osadzają piramidę w centrum zjawisk energetycznych, przypisując jej magiczne właściwości. Polaryzacja trójkąta piramidy ma zaskakujące...(więcej)
 • od 16,88 zł Brak ofert
  Jest to moja debiutancka książka. Zawiera najlepsze moje wiersze. Myślę że każdy w niej znajdzie coś interesującego dla...(więcej)
 • od 20,26 zł Brak ofert
  Przeszedł specjalistyczne, indywidualne szkolenie wywiadowcze z zakresu wywiadu zagranicznego. W latach 1978—79 w ramach oddelegowania z MSW do MSZ, był zatrudniony w resorcie spraw zagranicznych na odcinku watykańskim. Brał udział w...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 9,54 zobacz oferty z 7 księgarni
  „Więzy” Mariana Kustra, to wspomnienia, zapis życia, wszystkiego co w nim dla autora najważniejsze oraz poezji nierozerwalnie z nim związanej. Wiele zawartych tu myśli ma walor ogólny i może być traktowana jako głos w dyskusji...(więcej)
 • od 8,44 zł Brak ofert
  Autor ma nadzieję, że ta krajoznawcza gawęda, może być też dobrą zachętą i konkretną inspiracją do lepszego poznawania oraz opisywania swoich własnych, rodzinnych stron, przez Szanownych Czytelników. Ryszard Makowski — rocznik...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: