Wydawca: SMPB

Znaleziono: 157 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 12.59 zobacz oferty z 5 księgarni
  W „Matce Joannie od Aniołów” autor przenosi czytelników do pierwszej połowy XVII w., do klasztoru urszulanek w Ludyniu. Do kresowego miasteczka przybywa jezuita, ojciec Suryn, by stawić czoło złu, które opętało mniszki na czele z ich... (więcej)
 • od 19.92 zł Brak ofert
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 31.03 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2022-08-03
  Jest kryminał, jest morderstwo, jest trup, jest policjant, jest duch... Zaraz, zaraz, co?! Tak, jest duch. Bo to nie do końca zwyczajny kryminał. Za to znakomity. I do tego bardzo zabawny. (Wojciech Chmielarz) Dlaczego mnie zabiłaś? Marcela ma... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 31.03 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2022-09-07
  Kontrowersyjna powieść o dwuznacznej relacji brata i siostry Sandra i Albert dorastają na obrzeżach artystyczno - intelektualnego salonu swoich rodziców. Czasami ważni i kochani, czasami pozostawieni sami sobie. Pomimo skrajnie różnych... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 12.59 zobacz oferty z 5 księgarni
  Koniec lat 20. XX w. Trzydziestosiedmioletni Wiktor Ruben, uczestnik I wojny światowej, zostaje zarządcą folwarku w Stokroci. W pobliskim dworku w Wilku – gdzie przed 15 laty spędzał beztroskie lata młodości – mieszkają: Julcia, Jola i... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 13.90 Brak ofert
  Janek ma szczęście, ale też i pecha.Uratowany jako niemowlę przez mędrca Witalisa, ma teraztylko jego. Kiedy starzec traci wzrok, chłopiec decyduje się za wszelką cenę mupomóc. Wyrusza zatem na trudną i szaleńczą wyprawę. Na... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.99 Brak ofert
  Powieść przedstawia w barwny i realistyczny sposób losy i codzienną pracę mieszkańców przedwojennego Śląska. Portretuje ogromną liczbę różnorodnych charakterów ludzkich, których losy przeplatają się ze sobą, przedstawiając wiernie... (więcej)
 • od 19.92 zł Brak ofert
 • od 25.53 zł Brak ofert
  Pierwsza część trylogii kosmicznej. XXV wiek. Sztuczny satelita Celestia. Uznany konstruktor Bernard Kruk otrzymuje od prezydenta Summersona tajemniczą, a zarazem bardzo intratną ofertę. Ma on przebudować system obronny Celestii w ten... (więcej)
 • od 13.48zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2022-02-18
  Klasyka na e-czytnik to kolekcja lektur szkolnych, klasyki literatury polskiej, europejskiej i amerykańskiej w formatach ePub i Mobi. Również miłośnicy filozofii, historii i literatury staropolskiej znajdą w niej wiele ciekawych... (więcej)
 • od 13.48zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2022-02-19
  Klasyka na e-czytnik to kolekcja lektur szkolnych, klasyki literatury polskiej, europejskiej i amerykańskiej w formatach ePub i Mobi. Również miłośnicy filozofii, historii i literatury staropolskiej znajdą w niej wiele ciekawych... (więcej)
 • od 1.99 zł Brak ofert
  Powieść "Księżna de Cleves" powstała w 1678r. Pisarka zerwała z salonową konwencją, zaliczana jest do prozy psychologicznej. O atrakcyjności dzieła zdecydowały ograniczenie akcji do jednego konfliktu psychologicznego, znajomość... (więcej)
 • od 1.99 zł Brak ofert
  Żeromski Stefan, pseudonimy Maurycy Zych, Józef Katerla (1864-1925), prozaik, dramatopisarz, publicysta. Pochodził ze zubożałej rodziny szlacheckiej. Studia w Instytucie Weterynaryjnym w Warszawie przerwał 1888 z braku środków do życia.... (więcej)
 • od 14.51 zł Brak ofert
  Jedna z bardziej znanych książek dla dzieci Mieczysławy Buczkówny, poetki, pisarki, tłumaczki literatury francuskiej, szwedzkiej i – przede wszystkim – rosyjskiej, wielokrotnie nagradzanej, również za twórczość adresowaną do... (więcej)
 • od 3.74 zł Brak ofert
  Posłuchaj o dziwnych przygodach znanej kaczki dziwaczki i nie tylko. Nagranie zawiera wiele ciekawych, znanych utworów Jana Brzechwy, które od dawna bawiły... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 31.03 zobacz oferty z 7 księgarni
  Bogactwo, kariera, wielkie miasto i wygodne życie – czy może cicha prowincja, gdzie życie toczy się wolniej? Ania, szefowa działu reklamy w dużej firmie, dowiaduje się o spadku, który pozostawił jej szef i przyjaciel, Kazimierz. Bohaterka... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 31.03 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2022-03-09
  Słynny na cały świat cytat mówi, że „życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, co ci się trafi”. Powieść Mai Jaszewskiej kusi dalszym ciągiem – tylko od ciebie zależy, jak się w nim rozsmakujesz. To książka pełna... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.38 zobacz oferty z 6 księgarni
  „Eliza Korpalska stworzyła oryginalną postać  niezależnej kobiety. A może szalonej? Tę powieść czyta się jednym tchem”. (Mikołaj Krawczyk)   Aurelia – ofiara niedostosowania czy niebezpieczna psychopatka? „Podziały... (więcej)
 •   Brak ofert
  „Eliza Korpalska stworzyła oryginalną postać niezależnej kobiety. A może szalonej? Tę powieść czyta się jednym tchem”. (Mikołaj Krawczyk) Aurelia – ofiara niedostosowania czy niebezpieczna psychopatka? „Podziały... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 38.80 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2022-10-19
  W książce „Irena Jarocka o sobie” Mariola Pryzwan oddaje głos jednej z najważniejszych polskich artystek XX wieku, Irenie Jarockiej. W zebranych przez autorkę książki wywiadach piosenkarka opowiada między innymi o swoim... (więcej)
 • od 12.90 zł Brak ofert
  Powieść “Cała prawda o planecie Ksi” opowiada o losach ekspedycji, dowodzonej przez komandora Slotha, wysłanej z Ziemi w celu odnalezienia grupy osadników, która po dotarciu do planety Ksi zerwała kontakt z bazą. “Drugie spojrzenie na... (więcej)
 • od 13.90 zł Brak ofert
  Audio książka na podstawie jednej z najbardziej znanych opowieści autorstwa Kornela Makuszyńskiego. Słuchaczom, którzy cenią klasykę twórczości dla dzieci i dorobek autora, z pewnością znani są Jacek i Placek. To dwóch niesfornych... (więcej)
 • od 7.69 zł Brak ofert
  Królewna Śnieżka musi uciekać przed swoją zazdrosną macochą. Schronienie znajduje u Siedmiu Krasnoludków, mieszkających za Siedmioma Górami. Jednak zła macocha odnajduje Śnieżkę za pomocą czarodziejskiego zwierciadła i postanawia... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.51 zobacz oferty z 2 księgarni
  Książka Tomasza Jastruna "Życie Anny Walentynowicz" ukazała się po raz pierwszy w 1985 roku nakładem podziemnej Niezależnej Oficyny Wydawniczej. Dzieje Anny Walentynowicz przedstawione zostały na podstawie Jej własnych relacji. Obejmują... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: