Wydawca: Sitepress

Znaleziono: 10 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 22.33 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2016-08-04
  Eugeniusz Zamiatin (ros. Евгений Иванович Замятин) to rosyjski pisarz, o którym zapomniano na wiele lat. Urodził... (więcej)
 • od 21.36 zł Brak ofert - premiera: 2016-12-21
  Staw biodrowy odmówił posłuszeństwa. Zanim udało się wygrać z bólem, były myśli samobójcze i chęć odejścia do innego świata. Książka Anny Sznigir to niezwykła wyprawa po świecie polskiej służby zdrowia i psychice pacjenta,... (więcej)
 • od 15.00 zł Brak ofert - premiera: 2017-07-11
  Drogowskazy to zbiór osobistych refleksji ujętych w formy prozatorskie i wierszowane, tematycznie koncentrujących się wokół poszukiwania wartości we współczesnym świecie oraz problemu osamotnienia i zagubienia w nim... (więcej)
 • od 16.91 zł Brak ofert - premiera: 2017-08-25
  Tłem tej historii jest Szczecin. Takie było zamierzenie, by przedstawić to miasto w wyglądzie przedwojennym. Nie chodziło o stworzenie historii dziejącej się przed II wojną światową, a raczej o próbę symulacji dziejowej w założeniu,... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 15.40 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2018-01-31
  Miłośniczka herbat uwikłana w kryminalną intrygę z neonami w tle. Agata nawet nie wie, jak wielkie niebezpieczeństwo na nią czyha, gdy beztrosko rozmawia z koleżankami z technikum gastronomicznego. Akcja powieści rozgrywa się w Szczecinie,... (więcej)
 • od 20.49 zł Brak ofert
  Jedna decyzja może czasami zniszczyć z pozoru spokojne życie. Szczególnie, jeśli nastąpi ona w złym miejscu oraz w złym czasie. Khael, złodziej pogrążony w egzystencjalnym dołku, decyduje się pewnego dnia zmienić swój los, jednak... (więcej)
 • od 16.38 zł Brak ofert - premiera: 2018-04-30
  Z zawodu specjalista Ochrony Środowiska i specjalista ds. BHP. Prywatnie miłośniczka przyrody, ceniąca jej piękno. Anna Sznigir ur. w 1977 r. w Gryfinie, w dzieciństwie autorka zachorowała na Młodzieńcze Idiopatyczne Zapalenie Stawów,... (więcej)
 • od 22.40 zł Brak ofert
  Kolejne karty naszej książki zawierają żywe słowo. Oddaliśmy głos bohaterom wielu lat. Chcieliśmy, by opowiedzieli o Dumie Pomorza ze swojej perspektywy. O tym, jaki obraz Pogoni Szczecin mają zapisany w swojej głowie. Naszym zadaniem nie... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 15.39 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2021-02-02
  Narcyz. Alkoholik. Narkoman. To nie są typowe cechy, których szukamy, wybierając lekarza. Ale to nie jest świat, w którym dorastali Twoi rodzice. W niespokojnych czasach tylko grzeszny bohater z tyloma wadami, że można by o nich napisać... (więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2018-10-15
  Poezja i fotografia jako jedność? To jest możliwe. Bernarda Ewa Dybowska oraz Piotr Piznal zapraszają na krótką wyprawę po świecie słowa i obrazu przedstawiają piękno Choszczna, jego okolic i pobliskiego... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: