Wydawca: Szara Godzina

Znaleziono: 76 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23,81zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-06-20
  W scenerii współczesnego Zamościa rozgrywa się dramat znanej arystokratycznej rodziny.Zbliżający się ślub pary polskich emigrantów, hrabiego Adama i pięknej pani adwokat Kamili, wywołuje szereg dziwnych zdarzeń. Zagadkowe morderstwo w...(więcej)
 • od 23,71zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-06-20
  Czy upadek obrazu Madonny podczas świątecznej procesji jest zwiastunem nieszczęśliwych wydarzeń, które nawiedziły sielską grecką wyspę? Ikona Matki Boskiej Płaczącej z Toros stała się świadkiem wielu zbrodni. Jaką tajemnicę skrywa...(więcej)
 • od 23,81zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-06-20
  Po odczytaniu testamentu męża obrazek idyllicznego związku Pauliny rozpada się na drobne kawałki. Kobieta postanawia wyruszyć do Grecji, by znaleźć spadkobiercę należnego jej majątku i zdemaskować oszustwa męża. Czy uda się jej...(więcej)
 • od 19,60zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2016-12-06
  Świat może być pełen niespodzianek, jeśli tylko potrafimy się na nie otworzyć. Przekonuje się o tym bohaterka książki, Janka, której życie zawirowało za sprawą tajemniczych fotografii ukrytych pod cokołem pomnika Gutenberga w...(więcej)
 • od 15,86zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-06-20
  Nastoletnia niepełnosprawna Weronika po przeprowadzce do Trzebiatowa na nowo musi budować swój świat. Trafia do klasy, w której prym wiedzie utalentowana muzycznie Kinga. Odkąd w szkole pojawiła się nowa nastolatka, Kinga czuje, że jej...(więcej)
 • od 15,81zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-06-20
  Żółta tabletka plus to zbiór kilkunastu opowiadań, w których dominuje czarny humor, groteska i absurd doprawione odrobiną surrealizmu i purnonsensu. Humoreski stają się doskonałym antidotum na nudę i zły humor. Łączą różne...(więcej)
 • od 23,86zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-06-20
  Niepozorny hotelik w centrum Wałcza, trzy przyjezdne kobiety i właścicielka obiektu – sceneria iście filmowa, jednak daleka od ideału. Za bohaterkami ciągnie się przeszłość, która prześladuje je na każdym kroku. Dlaczego Bożena...(więcej)
 • od 23,90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-07-01
  Czarna biel to pełna emocji i dramatyzmu literatura faktu. Bohaterka dzieli się z Czytelnikiem opowieścią o swoim życiu od odzyskania przez Polskę niepodległości po czasy współczesne. Szczególne miejsce w jej wspomnieniach zajmuje okres...(więcej)
 • Panny Ewa Jabłońska i Iga Branicka wychowały się we dworze w Czartorowiczach, od pokoleń należącym do rodziny Jabłońskich. Pomimo że sporo je różni, są ze sobą zaprzyjaźnione. Obie się zakochują. Splot wydarzeń doprowadzi je do...(więcej)
 • od 23,71zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-11-24
  Szczęście nie zawsze można urodzić. Bywa, że trzeba je pochować. Laura od lat jest mężatką. Na pozór spełniona i szczęśliwa, z dnia na dzień coraz silniej odczuwa emocjonalną pustkę. Wydaje się jej, że wszystkie prawdziwe uczucia...(więcej)
 • od 20,90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-11-24
  Rok 1936. W Rowach, letniskowej miejscowości położonej nieopodal Lwowa, mają miejsce tajemnicze morderstwa kobiet. Oprócz policji, w śledztwo włączają się dziennikarze, w tym Jakub Stern, który gotów jest poświęcić nawet rodzinę,...(więcej)
 • od 23,90zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-11-24
  Victor Moss jest majorem amerykańskiej armii, Novak zaś sierżantem i zaufanym człowiekiem majora. Łączą ich braterstwo broni i więzi przyjaźni. W czasie rutynowego patrolu na terenie Iraku dochodzi do incydentu, w wyniku którego w ręce...(więcej)
 • od 20,90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-06-26
  Czy diagnoza lekarska przekreśli marzenia młodej dziewczyny? Cukrzyca. Słowo, które zmienia życie na zawsze. Choroba, z którą każdy może mieć do czynienia. Błogosławieństwo czy klątwa? Ada była pewna, że usłyszała wyrok śmierci....(więcej)
 • od 11,92 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-14
  W zamurowanym grobowcu rodu Fahrenheitów turysta znajduje spalone ciało pozbawione głowy. W okolicy  zostaje zatrzymany przez policję młody lekarz szpitala psychiatrycznego. Mężczyzna w areszcie popełnia samobójstwo.  Wcześniej...(więcej)
 • od 11,92 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-14
  Wietrzne marzenia to zabawna, a równocześnie niestroniąca od refleksji opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Życie dwudziestoletniego Przemka Sikory podporządkowane jest jednemu marzeniu – lataniu na szybowcach. Chcąc zarobić...(więcej)
 •   Brak ofert
  Po dwóch latach od  rozwikłania  słynnej zagadki  kryminalnej  w  Kaliszu, spokój tego miasta znów został zakłócony. Co jakiś czas odnajdywane są makabrycznie okaleczone ciała mężczyzn. Co łączy te zbrodnie? Bardzo trudno...(więcej)
 • -20% Monachos
  od 11,92 zł Brak ofert
  Klara jest Polką, jednak dzieciństwo i wczesną młodość spędziła w Grecji. Teraz powraca do miejsc, gdzie ożywają dawne wspomnienia. Wychodzą na jaw fakty, na temat których w rodzinie panuje zmowa milczenia… Pamiętnik nieżyjącego...(więcej)
 • Tragiczny wypadek rodziców całkowicie zmienia uporządkowany i bezpieczny dotąd świat dwóch braci. Starszy, Wojtek, właśnie ukończył weterynarię. Samodzielne prowadzenie gabinetu rodziców wydaje się wyzwaniem przerastającym jego...(więcej)
 • od 11,92 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-14
  Majka, atrakcyjna kobieta w średnim wieku, przyjeżdża na wakacje do swojej rodzinnej wsi Kosarzyn. Pewnego dnia spotyka nad jeziorem szkolnego kolegę, Janusza. To niespodziewane zdarzenie przywołuje wiele wspomnień z czasów młodości. ...(więcej)
 • od 11,92 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-14
  Bohaterką książki jest Madzia Kociołek, sfrustrowana trzydziestopięciolatka, samotna i zakompleksiona, bez ambitnych planów na przyszłość. Jej monotonne życie toczy się między pracą a oglądaniem telewizji. Pewnego dnia Głos...(więcej)
 • od 11,92 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-14
  Inspektor Kres prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia młodej, samotnej kobiety. Dla doświadczonego policjanta ta sprawa staje się priorytetowa. Kilkumiesięczne poszukiwania nie przynoszą rezultatu, rodzice tracą powoli nadzieję na...(więcej)
 • od 19,92 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-14
  Marta wychowywała się na wsi, u babci. Wcześnie osierocona, cały czas marzy o innym życiu. Nie wie jednak, że to inne życie przyniesie jej przykre niespodzianki. Gdy poznaje Piotra, wydaje się, że znalazła w końcu szczęście i...(więcej)
 • od 15,92 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-14
  Jeden mężczyzna, dwie siostry, troje dorosłych dzieci… Co ich łączy, a co dzieli?Zdrady i powroty to refleksyjna, a zarazem przesycona dramaturgią opowieść o rodzinnych tragediach, trudnych wyborach i przebaczeniu. To pełna zaskakujących...(więcej)
 • od 15,00 zł Brak ofert
  Młody weterynarz Wojtek przeżywa przygody związane z pracą w swojej lecznicy dla zwierząt. Musi stawić czoło zawodowym wyzwaniom i osobistym problemom. Postanawia też wyjaśnić tajemnicę rodzinnej pamiątki – starego manuskryptu...(więcej)
 • od 19,92zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2015-12-14
  Młody weterynarz Wojtek przeżywa kolejne przygody związane z pracą w lecznicy dla zwierząt. Musi stawić czoła zawodowym wyzwaniom i osobistym problemom. Postanawia też wyjaśnić tajemnicę rodzinnej pamiątki – starego manuskryptu...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: