Wydawca: Wydawnictwo Skrzat

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 9.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-14
  Bohater tej opowieści, Mikołaj, pewnego dnia obudził się w świecie z przeszłości. Wszystko było inne, a w dodatku jakieś dziwaczne. Zero komputerów, zero iPodów, zero McDonalda. Zamiast olbrzymich galerii handlowych – PDT-y, w których...(więcej)
 •   Brak ofert
 •   Brak ofert - premiera: 2014-10-20
  Roberta chce jak najszybciej stanąć na nogi, uwolnić się od patologicznej, jej zdaniem, rodziny, stać się samodzielna, niezależna, bogata. Marzy, by żyć pięknie i dostatnio. Uważa, że w każdej sytuacji da sobie radę, bo jest...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2014-10-20
  Mateusz ma dwadzieścia jeden lat i jest… roznosicielem pizzy. Pochodzi ze znakomicie sytuowanej, kochającej się rodziny, ma własną kawalerkę w Krakowie, nieźle zarabia, a przede wszystkim kocha to, co robi. No i nie ma na swoim...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2015-07-14
  Rudowłosej Eri, dziewczynce o niezwykłym darze, została powierzona misja – musi wraz ze smoczym jajem dotrzeć do Lyrie, gdzie mieszka dobra wróżka Ewanna. W tej niebezpiecznej wędrówce towarzyszą jej Kołatek, gnomek o mężnym sercu,...(więcej)
 •   Brak ofert
  Myślicie, że biblioteka to spokojne miejsce? Myślicie, że przychodzą tam ludzie mili, inteligentni, oczytani i kulturalni? Myślicie, że w bibliotece nie spotkacie pijaczka, wariata czy dresiarza? Mylicie się jak cholera. Myślicie, że w...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: