Autor: A. G. Riddle

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Świat Atlantydy to ostatnia część Zagadki pochodzenia – trylogii, która stała się światowym bestsellerem. Opowieść o walkach w przestrzeni kosmicznej oraz odkrywaniu historii Atlantydy. Obowiązkowa pozycja dla czytelników, którzy...(więcej)
 • -29% Pandemia
  Zabójcza epidemia w Kenii. Spisek na niewyobrażalną skalę. Wyścig z czasem, by ocalić ludzkość w jej najczarniejszej godzinie.A.G. Riddle, autor "Genu Atlantydzkiego", międzynarodowego bestsellera, sprzedanego dotąd w nakładzie 3...(więcej)
 • „Gen Atlantydzki” to pierwsza cześć trylogii „Zagadka pochodzenia”.  Powieść sprzedała się w ilości ponad miliona egzemplarzy, przetłumaczona została na 20 języków, a wkrótce zostanie zekranizowana. Największa tajemnica wszech...(więcej)
 • „Atlantydzka zaraza” to druga, po „Genie Atlantydzkim”, część trylogii „Zagadka pochodzenia”. Tajemnicza epidemia szerzy się w zastraszającym tempie; ludzkość czeka zagłada lub drastyczna metamorfoza – gdyż zaraza jest w...(więcej)
 • -10% Lot 305
  od 24.30 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-17
  Kilkoro młodych ludzi, wskutek katastrofy samolotowej ląduje w przyszłości i poznaje tragiczne losu ludzkości i świata, które dopiero nadejdą. Samolot pasażerski, którym podróżowali z Nowego Jorku do Londynu nie...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: