Autor: Ana Veloso

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22,59zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-06-01
  Powieść jednej z najpopularniejszych pisarek historycznych, autorki m.in. Pieśni kolibra, Woalu i Dziewczyny znad Rio Paraiso. Brazylia, 1884 rok. Siedemnastoletnia Vitoria da Silva prowadzi beztroskie życie w rodzinnej hacjendzie Boavista....(więcej)
 • od 29,88 zł Brak ofert
  Pełna niezwykłych przygód opowieść o wielkich marzeniach i nadziei, przemocy i miłości, osadzona w malowniczej i niebezpiecznej Brazylii czasów niewolnictwa. Raul, przystojny gaucho, znajduje nad brzegiem rzeki Rio Paraíso piękną,...(więcej)
 • od 28,71 zł Brak ofert
  Romans obyczajowy z akcją w osiemnastowiecznej Brazylii Młoda niewolnica walczy o wolność i godne życie, a także poznaje, czym jest miłość… Brazylia, XVIII wiek. Para młodych niewolników, Lua i Ze, ucieka z plantacji trzciny cukrowej...(więcej)
 • -10% Woal
  od 31,41 zł Brak ofert
  Egzotyczne Indie, tajemnicza kobieta, niebezpieczna miłość Rok 1633: Miguel Ribeiro Cruz zostaje wysłany z Lizbony do portugalskiej kolonii w Indiach, aby na miejscu dbać o interesy rodziny. Po przybyciu spotyka tajemniczą Hinduską donę...(więcej)
 • od 28,71 zł Brak ofert
  Płomienna jak słońce Brazylii – zmysłowa, słodko-gorzka i pełna namiętności – kontynuacja powieści „Zapach kwiatów kawy” Rio de Janeiro złotych lat dwudziestych. Ana Carolina jest piękna, bogata i w pełni cieszy się życiem....(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: