Autor: Anais Nin

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 37.44 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Jeden z najsłynniejszych pamiętników XX wieku. Anaïs Nin opisuje dogłębnie, i czasami z zaskakującą szczerością, swe związki, przyjaciół i znajomych, którzy pojawiali się na jej ścieżce. Odsłania swe prawdziwe ja, jest namiętna... (więcej)
 • od 37.40 zł Brak ofert - premiera: 2013-07-17
  Drugi tom dziennika podejmuje opowieść tuż po przybyciu Anaïs Nin do Nowego Jorku. Podobnie jak pierwszy, stanowi całość samą w sobie, ograniczoną wydarzeniami, które wywołują ważne zmiany zarówno w życiu pisarki, jak i w jej rozwoju... (więcej)
 • od 32.40 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-09
  Zanim erotycznym fenomenem wydawniczym stało się „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, Anaïs Nin w sposób odważny i błyskotliwy obnażała kobiecą seksualność. Literacka i zmysłowa uczta. „Delta Wenus” Anaïs Nin to przełomowa... (więcej)
 • od 37.40 zł Brak ofert - premiera: 2014-01-01
  Anaїs Nin ukazuje w kolejnym tomie swojego „Dziennika”, jak obłaskawiała Amerykę, jak odnajdywała się w „nowym wspaniałym świecie”. Doświadczenie to stawało się jej udziałem kilkakrotnie, za każdym razem na innym etapie jej... (więcej)
 • od 24.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-17
  Wyrafinowane i zmysłowe „Małe ptaszki” to niezapomniana podróż do pełnego tajemnic świata erotyki. Od malowniczych miasteczek Normandii po mroczne ulice Nowego Orleanu; tych trzynaście opowieści to kalejdoskop wyjątkowych postaci i... (więcej)
 • od 24.99 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-09
  Po raz pierwszy w Polsce IV tom „Dziennika” Anaïs Nin!Zasadnicze tematy „Dziennika” – jaźń, kobiecość, nerwica, wolność, związki, zbieżność sztuki z życiem – to również najistotniejsze wątki w bogactwie materii tego tomu.... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: