Autor: Anne Tyler

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25,62zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2016-06-16
  Autorka w swej książce pyta, czy współczesna, niezależna i samodzielna kobieta jest w stanie poświęcić się dla mężczyzny. Odpowiedź jest oryginalna i zabawna, jak sama Kate – główna bohaterka powieści, córka...(więcej)
 • „Tak dawno już nie czułam się potrzebna” – mówi sześćdziesięciojednoletnia Willa Drake do swojego męża, zanim podejmie jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu.Bohaterkę dwudziestej drugiej powieści Anne Tyler poznajemy, gdy...(więcej)
 • od 30,39 zł Brak ofert - premiera: 2015-11-04
  Każda rodzina myśli, że jest wyjątkowa. I może ma rację. „To był piękny, letni dzień…” – w ten sposób Abby Whitshank zawsze zaczyna opowieść o tym, jak ona i Red zakochali się w sobie pewnego lipcowego dnia w 1959 roku....(więcej)
 • od 21,51 zł Brak ofert
  Długo oczekiwana nowa powieść Anne Tyler, zdobywczyni Nagrody Pulitzera Mądra, zapadająca w pamięć i głęboko poruszająca opowieść o stracie, bólu i pogodzeniu się z losem, okraszona typowym dla autorki humorem, inteligencją oraz...(więcej)
 • od 23,40 zł Brak ofert
  Najsławniejsza powieść bestsellerowej amerykańskiej pisarki Anne Tyler, wyróżniona Nagrodą Pulitzera. Mistrzowska proza – zarazem prosta i wyrafinowana, liryczna i dowcipna, ciepła i przenikliwa. Barwny obraz małżeńskich oczekiwań i...(więcej)
 • od 23,85 zł Brak ofert
  Powieść psychologiczno-obyczajowa laureatki nagrody Pulitzera. Niezwykła opowieść o losach zwykłej amerykańskiej rodziny. Autorka pozwala dojść do głosu wszystkim uczestnikom tego dramatu, który można nazwać jednym słowem - życie. ...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: