Autor: Blake Crouch

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 27.00zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-11-07
   „Jesteś w życiu szczęśliwy?” To ostatnie słowa, które słyszy Jason Dessen, zanim zamaskowany porywacz pozbawia go przytomności. Gdy się budzi, jest przywiązany do noszy i otaczają go ludzie w kombinezonach ochraniających przed... (więcej)
 • -25% Rekursja
  od 24.00zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-09-25
  Mój syn został wymazany…To ostatnie słowa, które słyszy detektyw Barry Sutton od kobiety, która chwilę później skacze z dachu wieżowca na Manhattanie. To nie był jednak odosobniony przypadek, w całym kraju ludzie budzą się rano do... (więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert
  "Drugi tom trylogii Wayward Pines o losach agenta specjalnego Ethana Burke’a, który trafia do tajemniczego miasteczka w stanie Idaho, gdzie wszystko jest grą pozorów. Jest tylko jedna rzecz straszniejsza niż obłęd: świadomość, że jesteś... (więcej)
 • od 4.14 zł Brak ofert
  Do czego posunie się człowiek kierowany miłością do dziecka? Do czego człowiek kierowany rozpaczą? Czy można to zrozumieć i...... (więcej)
 • od 4.99 zł Brak ofert
  Jedni poświęcą życie, żeby odkryć prawdę, drudzy poświęcą innych, żeby ją ukryć. A co zrobiłbyś... (więcej)
 • od 4.99 zł Brak ofert
  Jeden telefon może uratować Ci życie. Albo sprawić, że zginiesz. Do kogo... (więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert
  "Jest tylko jedna rzecz straszniejsza niż obłęd: świadomość, że jesteś przy zdrowych zmysłach… „Wayward Pines jest kulminacją moich dwudziestoletnich starań, których celem było stworzenie czegoś, co wywołałoby we mnie podobne... (więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert
  "Witajcie w Wayward Pines – miasteczku, którego krzyku nikt nie może usłyszeć Zaledwie trzy tygodnie minęły, odkąd agent specjalny Ethan Burke przybył do Wayward Pines. To wystarczyło, żeby pojął, co się dzieje w miasteczku.... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: