Autor: Borge Hellstrom

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 21.95 zobacz oferty z 8 księgarni
  Trzy sekundy, a co dopiero trzy minuty, mogą okazać się wiecznością, o ile masz wszystko dokładnie zaplanowane i pod kontrolą. Ale trzy godziny, choć wydaje się, że to nieporównywalnie więcej czasu, to stanowczo za krótko, kiedy nic... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 18.70 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2019-08-16
  Obie strony liczą na jego lojalność. Obie skazują go w końcu na śmierć. W Szwecji pracował jako informator policji i zajmował się infiltrowaniem zorganizowanych grup przestępczych. Został zdekonspirowany w jednym z zakładów... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 18.70 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2019-07-17
  Thriller uznany przez Szwedzką Akademię Literatury za najlepszą powieść roku! 8 miesięcy w pierwszej dziesiątce bestsellerów Szwecji. Film, w którym zagrali Joel Kinnaman, Clive Owen i Rosamund Pike. Brutalny pitbul na usługach... (więcej)
 • od 26.00 zł Brak ofert
  Czterdzieści troje przestraszonych, głodnych, zaniedbanych rumuńskich dzieci porzuconych w samym środku Sztokholmu. Ciało zakłutej nożem kobiety z twarzą zjedzoną przez szczury znalezione w podziemiach szpitala. Przytłoczony masą... (więcej)
 • od 28.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-04
  Dwie dziewięcioletnie przyjaciółki, Marie i Idę, znaleziono w piwnicy, zgwałcone i zamordowane. Bernt Lund, sprawdza zdarzenia został złapany i skazany na karę dożywotniego pozbawienia wolności. Karę odbywa na oddziale dla przestępców... (więcej)
 • od 32.00 zł Brak ofert - premiera: 2014-11-28
  Inspektor Ewert Grens i José Pereira z wydziału do spraw zwalczania zorganizowanej przestępczości i gangów, ścigając groźnego zabójcę, napotykają na swojej drodze młodocianych przestępców – braci Leona i Gabriela. Chłopcy zrobią... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 27.90 Brak ofert
  Obie strony liczą na jego lojalność. Obie skazują go w końcu na śmierć. W Szwecji pracował jako informator policji i zajmował się infiltrowaniem zorganizowanych grup przestępczych. Został zdekonspirowany w jednym z... (więcej)
 •   Brak ofert
  Trzy sekundy, a co dopiero trzy minuty, mogą okazać się wiecznością, o ile masz wszystko dokładnie zaplanowane i pod kontrolą. Ale trzy godziny, choć wydaje się, że to nieporównywalnie więcej czasu, to stanowczo za krótko, kiedy nic... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: