Autor: Borge Hellstrom

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 26,81zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2019-08-16
  Obie strony liczą na jego lojalność. Obie skazują go w końcu na śmierć. W Szwecji pracował jako informator policji i zajmował się infiltrowaniem zorganizowanych grup przestępczych. Został zdekonspirowany w jednym z zakładów...(więcej)
 • od 26,68zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-07-17
  Thriller uznany przez Szwedzką Akademię Literatury za najlepszą powieść roku! 8 miesięcy w pierwszej dziesiątce bestsellerów Szwecji. Film, w którym zagrali Joel Kinnaman, Clive Owen i Rosamund Pike. Brutalny pitbul na usługach...(więcej)
 • od 28,50zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2014-08-04
  Dwie dziewięcioletnie przyjaciółki, Marie i Idę, znaleziono w piwnicy, zgwałcone i zamordowane. Bernt Lund, sprawdza zdarzenia został złapany i skazany na karę dożywotniego pozbawienia wolności. Karę odbywa na oddziale dla przestępców...(więcej)
 • od 32,00zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2014-11-28
  Inspektor Ewert Grens i José Pereira z wydziału do spraw zwalczania zorganizowanej przestępczości i gangów, ścigając groźnego zabójcę, napotykają na swojej drodze młodocianych przestępców – braci Leona i Gabriela. Chłopcy zrobią...(więcej)
 • od 26,00 zł Brak ofert
  Czterdzieści troje przestraszonych, głodnych, zaniedbanych rumuńskich dzieci porzuconych w samym środku Sztokholmu. Ciało zakłutej nożem kobiety z twarzą zjedzoną przez szczury znalezione w podziemiach szpitala. Przytłoczony masą...(więcej)
 • od 32,72 zł Brak ofert
  Brutalny pitbul na usługach mafii. Świadek egzekucji. Piet Hoffmann. Ma pokierować operacją wprowadzenia narkotyków do szwedzkich więzień. I tylko jeden człowiek wie, że w rzeczywistości jest tajnym współpracownikiem szwedzkiej policji,...(więcej)
 • od 31,12 zł Brak ofert
  Obie strony liczą na jego lojalność. obie skazują go w końcu na śmierć. W Szwecji pracował jako informator policji i zajmował się infiltrowaniem zorganizowanych grup przestępczych. Został zdekonspirowany w jednym z zakładów karnych i...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: