Autor: David Baldacci

Znaleziono: 28 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 19.60zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-01-18
  Melvin Mars został skazany na śmierć za zabicie swoich rodziców. Odlicza godziny do egzekucji, wciąż utrzymując, że jest niewinny. W ostatniej chwili okazuje się, że ktoś przyznał się do tej zbrodni. Amos Decker – pracujący...(więcej)
 • od 22.34zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-02-15
  W Waszyngtonie, tuż przed siedzibą FBI, sześćdziesięcioletni mężczyzna zastrzelił kobietę i popełnił samobójstwo. Z jakiego powodu ten skądinąd spokojny człowiek zabił nauczycielkę, pracownicę hospicjum? Nawet Amos Decker –...(więcej)
 • od 22.34zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-02-14
  Coś okrutnego dzieje się w Baronville. W niegdyś tętniącym życiem, a dziś pokrytym rdzą górniczym miasteczku w ciągu dwóch tygodni dochodzi do czterech morderstw. W dodatku szaleje tam plaga uzależnień od opioidów. Obdarzony...(więcej)
 • od 22.34zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-07-02
  „Dzień zero” otwiera kolejny cykl pióra autora tak znakomitych kryminałów jak „Dylemat”, „Ostatnia mila” czy „W pułapce pamięci”. Wśród policyjnych wyg pojawia się nowy bohater z charakterem – John Puller, jeden z...(więcej)
 • od 22.34zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-07-02
  Pozornie miasteczko Paradise wydaje się utożsamieniem swojej rajskiej nazwy. Ale Puller, zagłębiając się w śledztwo, odkrywa, że miejscowej społeczności bliżej do piekła niż do...(więcej)
 • -30% Odkupienie
  od 22.34zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-09-19
  Amos Decker powraca do Burlington w rocznicę śmierci swoich bliskich. Na cmentarzu odnajduje go Meryl Hawkins, którego aresztował przed wielu laty za zabójstwa. Mężczyzna zwolniony z więzienia ze względu na nieuleczalną chorobę twierdzi,...(więcej)
 • od 22.34zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-10-17
  Co jest ważniejsze lojalność względem narodu czy rodziny? John Puller dowiaduje się, że jego brat Robert, skazany na dożywocie, zbiegł z więzienia. Uciekinier staje się poszukiwanym numer jeden. John wierzy w niewinność brata, ale...(więcej)
 • od 22.34zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-04-01
  Trzydzieści lat. Dwóch mężczyzn. Jeden szuka sprawiedliwości, drugi zemsty… Puller postanawia wreszcie wyjaśnić okoliczności tajemniczego zaginięcia matki, Rogers zamierza dopaść winnych swojego fizycznego i psychicznego cierpienia....(więcej)
 • od 19.60zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2016-06-15
  Niezwykła umiejętność detektywa Amosa Deckera, będąca skutkiem ubocznym doznanego w młodości urazu głowy, bardzo ułatwia mu pracę. Otóż detektyw nigdy niczego nie zapomina, nawet gdy bardzo chce… Niecodzienne zdolności...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22.34 zobacz oferty z 9 księgarni
  Amos Decker powraca, by rozwikłać sprawę makabrycznego zabójstwa młodej kobiety. London to miasto, które kusi przybyszów obietnicą szybkich pieniędzy. Pełno tu bezwzględnych biznesmenów, podejrzanych urzędników oraz religijnych...(więcej)
 • -15% Wygrana
  od 20.32zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2012-04-16
  LuAnn Tyler jest dwudziestoletnią niezamężna matką z Rikersville, w Georgii, kobietą,  starającą się uciec toksycznego związku i życia w biedzie. Nagle, tajemniczy pan Jackson składa jej bardzo intratną ofertę pracy, która okazuje...(więcej)
 • od 23.72zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2013-06-05
  Bestsellerowy thriller Davida Baldacciego, autora „Diabelskiego zaułka” i „Koloru prawdy”! Klub Wielbłądów to kolejne spotkanie z wyznawcami teorii spiskowych, ekscentrycznymi członkami tytułowego klubu. Tej zakonspirowanej...(więcej)
 • od 23.72zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2013-10-23
  Początek znajomości najbardziej rozpoznawalnych bohaterów Davida Baldacciego. Michelle Maxwell, agentka Secret Service, zaprzepaściła swoją karierę – chwila jej nieuwagi wystarczyła, by kandydat na prezydenta został porwany. Michelle nie...(więcej)
 • -50% Niewinny
  od 15.90zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2014-07-02
  „Niewinny” otwiera nowy cykl sensacyjny etatowego twórcy bestsellerów. Zdrada w amerykańskich tajnych służbach i perfekcyjny zabójca na tropie spisku… Kiedy ani FBI, ani wojsko nie potrafią powstrzymać zagrożenia, rząd USA angażuje...(więcej)
 • -15% Ściana
  od 23.72zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2013-04-24
      Najlepszy analityk CIA siedzi w więzieniu federalnym oskarżony o sześć morderstw. Jest geniuszem obdarzonym pamięcią ejdetyczną i był filarem rządowego programu wywiadowczego. Na tzw. Ścianie – monstrualnym ekranie, przez który...(więcej)
 • od 35.50zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-04-20
  Gratka dla miłłośików thrillerów. Jedyny w swoim rodzaju zbiór opowiadań będący wynikiem spotkania twarzą w twarz dwudziestu dwóch bestsellerowych twórców poczytnych tchrilerów. Ta...(więcej)
 • od 29.67 zł Brak ofert
  Detektyw Amos Decker na skutek urazu głowy, którego doznał w młodości, zyskał niezwykłą zdolność: niczego nie zapomina. Umiejętność, która pozwala mu znakomicie wykonywać policyjną robotę, staje się jego przekleństwem...(więcej)
 •   Brak ofert
  Zabawna, trzymająca w napięciu opowieść sensacyjno-obyczajowa.Tuż przed Bożym Narodzeniem dziennikarz Tom Langdon wyrusza ekskluzywnym ekspresem Capitol Limited z Waszyngtonu do Los Angeles. Przejazd pociągiem to także okazja , by zebrać...(więcej)
 •   Brak ofert
  Jest to ostatni z cyklu 4 thrillerów, zapoczątkowanego "Klubem wielbłądów", którego bohaterami jest czwórka tropicieli przekrętów amerykańskiej administracji, a przywódcą dynamiczny "Oliver Stone". Stone, który zagraża interesom...(więcej)
 •   Brak ofert
  Kiedy dwunastoletnia bratanica pierwszej damy Stanów Zjednoczonych, wraca z urodzinowego przyjęcia, w jej rodzinnym domu dochodzi do tragedii. Dziewczynka zostaje porwana, a jej matka ginie z rąk napastników. Na osobistą prośbę małżonki...(więcej)
 •   Brak ofert
  W małej miejscowości Wrightsburg, w stanie Wirginia, grasuje seryjny morderca. W tym samy czasie para detektywów, Sean King i Michelle Maxwell została poproszona o zbadanie włamania do posiadłości milionera Bobby Battlesa. Wtedy Michelle...(więcej)
 •   Brak ofert
  Web London to najlepszy szturmowiec elitarnej jednostki FBI specjalizującej się w odbijaniu zakładników. Nagle zostają zabici wszyscy jego koledzy z oddziału, a on sam traci dobre imię, wiarę w siebie i zaufanie przełożonych. Dlaczego...(więcej)
 •   Brak ofert
  Niedaleko Waszyngtonu, w zalesionej okolicy na końcu żwirowej drogi, stoi mały domek  W tym miejscu FBI ma przesłuchać jednego z najważniejszych świadków, jakiego agencja miała do tej pory.  Faith Lockart ma do opowiedzenia niesamowitą...(więcej)
 •   Brak ofert
  Rufus Harms odsiaduje wyrok za morderstwo. Wie, że nigdy nie opuści więziennej celi. Pogodził się z tą myślą. Ale pewnego dnia otrzymuje list… Od tego momentu jego życie zmienia się, Harms szuka pomocy, żeby oczyścić się z...(więcej)
 • od 18.60 zł Brak ofert
  Tajemnica głośnych zabójstw z ciemnej strony bezpieczeństwa narodowego, zatrzymujący serca thriller. Mason „Mace” Perry była głównym policjantem w Policji D.C., dopóki nie została porwana i wrobiona w przestępstwo. Straciła...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: