Autor: Don DeLillo

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -22% Americana
  od 22,69zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-05-07
  Jak napisał Martin Amis w „Sunday Timesie”: jeśli raz się czytało DeLilla, „chce się poznać wszystkie jego dzieła”. Można się zatem spodziewać, że wielbiciele tego wybitnego amerykańskiego pisarza chętnie sięgną po jego...(więcej)
 • od 22,58zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-09-01
  Czternastoletni Billy Twilling jest geniuszem matematycznym, specjalistą od „bezużytecznych” liczb zwanych „zorgami”, pierwszym laureatem Nagrody Nobla z matematyki, fenomenem, którego dorobek potrafi zrozumieć zaledwie garstka ludzi na...(więcej)
 • -21% Zero K
  od 16,53zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-10-16
  Najzabawniejsza, najbardziej erudycyjna i poruszająca powieść Dona DeLillo, jednego z największych amerykańskich pisarzy naszych czasów. Ta książka to oda do języka, wejrzenie w serce ludzkości, medytacja o śmierci i afirmacja życia. ...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2013-06-06
  Dwudziestoparoletni Gary Harkness, narrator Meczu o wszystko, studiuje na małej uczelni w Teksasie i gra w tamtejszej drużynie futbolu amerykańskiego, o którym autor pisze z życzliwą ironią. Gary zaczytuje się w książkach o wojnie...(więcej)
 • od 20,99 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-14
  Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji spotkać się z fascynującą prozą Dona DeLillo, ten mocny, pełen wyrazu zbiór opowiadań może być doskonałym wprowadzeniem do twórczości jednego z najwybitniejszych żyjących pisarzy...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: