Autor: Erica Spindler

Znaleziono: 12 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 18.74zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2021-02-01
  Jako dziecko przeżyła koszmar. Porwana dla okupu, okaleczona, cudem uniknęła najgorszego. Chociaż od tamtych wydarzeń minęło wiele lat, Anna nadal śni koszmary. Zyskała rozgłos jako autorka mrocznych powieści kryminalnych, ale pilnie... (więcej)
 • -28% Siódemka
  od 21.53zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-06-14
      Pierwsza sobota lipca. Zaginiona kobieta. Siódemka wyryta na drzwiach jej domu. Rozpoczęło się odliczanie… Detektyw Micki Dare to doświadczona i zasadnicza policjantka. Nie potrzebuje partnera, a już zwłaszcza takiego zuchwałego... (więcej)
 • -28% Szóstka
  od 21.53zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-09-27
  Trwa odliczanie… Detektywi Micki Dare i Zach Harris powracają w Szóstce, thrillerze paranormalnym, drugiej wspólnej przygodzie w ramach serii Strażnicy Światła pióra Eriki Spindler. Minęły trzy miesiące od feralnej nocy, kiedy... (więcej)
 • od 20.09zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-02-28
  Nie pozwala się oderwać" (po prostu) i "A gdyby t o b i e nikt nie chciał uwierzyć? Okrutna zbrodnia i jeden świadek – piętnastoletnia dziewczyna z biednej dzielnicy. Jest notoryczną kłamczuchą, wiecznie na bakier z prawem. Trudno... (więcej)
 • -28% Piątka
  od 20.09zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-09-05
  Policja. Wstęp wzbroniony „Paranormalny cykl, obok którego nie sposób przejść obojętnie” – „Fresh Review” Nieliczni przedstawiciele Strażników Światła, pochodzący od zesłanej na Ziemię starożytnej rasy, walczą z... (więcej)
 • od 20.77 zł Brak ofert
  "Dążenie Miry do odzyskania równowagi psychicznej staje się jej najgorszym koszmarem… „Więcej tu krętych, mrocznych ścieżek niż na starym cmentarzu. Czytając ten thriller, będziecie mieć dreszcze!”. ... (więcej)
 •   Brak ofert
  Mary Catherine Riggio przeżywa fatalny okres. Jej narzeczony ginie w tajemniczych okolicznościach tuż po uroczystym przyjęciu zaręczynowym. Wkrótce zostaje zabity także jej kuzyn Tommy. Policja znajduje zwłoki młodego informatyka,... (więcej)
 • od 19.13 zł Brak ofert
  W głowie Alexandry Clarkson pojawiają się przerażające wizje i krwawe sceny. Dziewczyna usiłuje znaleźć racjonalne wytłumaczenie. A może to umysł płata jej figle, przywołując straszliwe obrazy z czasów, gdy badała sekty i rytuały... (więcej)
 • od 17.85 zł Brak ofert
  Niezrównane autorki bestsellerów: J.T. Ellison, Alex Kava i Erica Spindler stworzyły zupełnie nowe wcielenie zła. Morderca psychopata, który wymyka się policji, bezustannie zmienia miejsca pobytu, żeruje na zagubionych i samotnych. Trzy... (więcej)
 • -10% Żywioły
  od 18.90 zł Brak ofert
  Jeden niszczycielski żywioł, trzej groźni zbrodniarze. Potężna nawałnica, którą przyniósł prąd strumieniowy z Kanady, przetaczająca się przez USA, zyskała przydomek Alberta Clipper. Jest początek października, a burza z furią... (więcej)
 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-23
  Kiedy siedemnastoletnia Katherine McCall budzi się pewnego ranka i widzi zmasakrowane zwłoki starszej siostry Sary, w ułamku sekundy całe jej życie zmienia się bezpowrotnie. Kat, uznana za główną podejrzaną, staje przed sądem. Po... (więcej)
 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-03
  Bailey Browne jedzie na egzotyczną wycieczkę, aby zaznać radości życia po stracie ukochanej matki. Skromna dziewczyna z Nebraski jest zachwycona urzekającą przyrodą Karaibów i wręcz oszołomiona zainteresowaniem, jakie okazuje jej bardzo... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: