Autor: Heather Gudenkauf

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • To stało się cichym, sierpniowym rankiem, kiedy srebrzyste światło wstającego dnia przebijało się delikatnie przez wilgotne powietrze. Dwie rodziny odkryły puste łóżka swoich córek. Calli i Petra, nierozłączne... (więcej)
 •   zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2016-04-06
  Ellen Moore, pracownik społeczny, zostaje wezwana, gdy w miejskim parku pod pomnikiem bogini Leto zostaje znaleziona martwa kobieta ze śpiącym u boku czterolatkiem. Ellen próbuje ustalić tożsamość chłopca. Wraz z przyjacielem,... (więcej)
 • od 23.92 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-06
  Ellen Morre jest pracownikiem społecznym. Widziała już straszne rzeczy. Najgorsze krzywdy jakie jeden człowiek może uczynić drugiemu człowiekowi. Na co dzień Ellen jest obrońcą nękanych i krzywdzonych dzieci. W życiu prywatnym to... (więcej)
 • od 23.32 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-06
  Emocjonująca powieść, w której napięcie wzrasta z każdą umykającą minutą, a na światło dzienne wychodzą ukryte lęki i konflikty małej społeczności Broken Branch. Mieszkańcy próbują ustalić tożsamość napastnika z bronią,... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2017-02-22
  PRZERAŻAJĄCO REALISTYCZNA, TEMAT JAK Z PIERWSZYCH STRON GAZET. „Publishers Weekly” Wstrząsający thriller autorki z listy bestsellerów „New York Timesa” Mąż Sary Quinian przez lata cierpiał z powodu śmierci swojej matki,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: