Autor: Iwona Kubis

Znaleziono: 9 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Jest to opowieść o dwóch przyjaciółkach, które postanowiły „zapolować” na facetów w necie. Intencje pierwszej były jasne — jak najwięcej ciekawych przypadków, doświadczeń i doznań. Druga skrycie marzyła o poznaniu tego...(więcej)
 • Drodzy Czytelnicy, jeśli uda się Wam – choć na krótko – trafić dzięki tej książce do Świata Zwierząt, to może zechcecie bywać tam częściej. Może dzięki tym wizytom lepiej zrozumiecie Waszego pupila? Pamiętaj, że Twój Pies,...(więcej)
 • Krótki, Efektywny, Siódemkowy Kurs dla niemających czasu Jak duże znaczenie dla Twojego sukcesu ma właściwe zarządzanie czasem? Czy możliwe jest, byś zaczął się rozwijać trzy razy szybciej? Pomyśl tylko, co by się stało, gdybyś...(więcej)
 •   Brak ofert
  Jak poprzez feng shui poprawić energię związków i kontakty międzyludzkie? Czy zastanawiałeś się kiedyś jaki wpływ na Ciebie ma Twoje otoczenie? Nie tylko ludzie, ale meble, przedmioty użytkowe, widok z okna, kolor ścian? Jeśli...(więcej)
 •   Brak ofert
    W książce znajdziesz odpowiedzi na pytania: · Jak skutecznie zarządzać zespołem i poszczególnymi pracownikami poprzez właściwą komunikację? · Czy komunikacja ma wpływ wykonanie zadań? · Jak właściwie komunikować się z innymi...(więcej)
 •   Brak ofert
  Umiejętności, które są kluczowe w świecie biznesu, to m,in:   Te najważniejsze w biznesie umiejętności to: Komunikacja Organizacja pracy i zrządzanie czasem Asertywność Radzenie sobie ze stresem Książka wskaże Ci kierunki rozwoju,...(więcej)
 •   Brak ofert
  Jeśli jesteś osobą zawsze wypoczętą, zadowoloną, nie przeżywasz żadnych niepokojów i nie posiadasz obaw – nie czytaj tego e-booka. Jeśli taka osobą nie jesteś – kup e-booka o radzeniu sobie ze stresem na co dzień. Oddalać niepokój...(więcej)
 • od 25,01 zł Brak ofert
  Kierując się wskazówkami z tej książki będziesz musiał poświęcić czas po to, aby potem móc zaoszczędzić więcej czasu! A wówczas przy wsparciu metodami pokazanymi w niniejszym opracowaniu – osiągniesz to, czego pragniesz wtedy,...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: