Autor: Jenny Han

Znaleziono: 9 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 13.70zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2020-04-23
  Długo wyczekiwana kontynuacja bestsellera „Do wszystkich chłopców, których kochałam”! Związek Lary Jean i Petera przeżywa kryzys, kiedy chłopak spędza zdecydowanie zbyt dużo czasu z Geneview. W życiu dziewczyny pojawia się John... (więcej)
 • Finał bestsellerowej serii, która okazała się hitem Netflixa i podbiła serca nastolatek!Ostatni rok nauki w liceum Lara Jean zaplanowała co do dnia. Jej idealny, romantyczny związek z Peterem rozwija się dokładnie tak, jak powinien. Wizja... (więcej)
 • od 16.45zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-08-17
  Pierwszy tom serii, którego ekranizacja pojawi się na platformie Netflix! Lara Jean właśnie zaczyna naukę w klasie maturalnej. Jej starsza siostra wyjechała na studia do Szkocji, zrywając przy tym z chłopakiem, a młodsza robi wszystko,... (więcej)
 • od 23.26zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-07-20
  Wydaje ci się, że Mary, Kat i Lillia nie mają nic do stracenia? Przemyśl to jeszcze raz… Chciały tylko naprawić krzywdy, które im wyrządzono. Odpowiedzieć ogniem za ogień. Ale raz wzniecone płomienie szaleją niepowstrzymane. Sieją... (więcej)
 • od 29.11zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2016-10-27
  Plan Lilli, Mary i Kat był idealny. Wspólnie, w najgłębszej tajemnicy, ukarały swoich wrogów. Sprawiły, by cierpieli. Sprawiedliwości w końcu stało się zadość. Ale Bal Absolwentów nie potoczył się tak, jak sobie tego życzyły.... (więcej)
 • od 23.92 zł Brak ofert - premiera: 2016-06-15
  Trzy dziewczyny właśnie kończące szkołę średnią poznają się na idyllicznej wyspie, która zdaje się być rajem na ziemi, pełnym urokliwych sklepików z pamiątkami, dziewiczych plaż i bajecznych domów.  Każda z... (więcej)
 • od 28.70 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-16
  Belly liczy czas w porach roku. Wszystko, co niezwykłe i magiczne, przytrafia się jej między czerwcem a sierpniem. Zimą dziewczyna odlicza tygodnie dzielące ją od lata, od domku przy plaży, Susanny i – co najważniejsze – od Justina i... (więcej)
 • od 28.70 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-14
  Światowy bestseller. Gorące lato. Pierwsza miłość. Trudne wybory. Belly zawsze odliczała dni dzielące ją od lata. Wracała wtedy na plażę Cousins, do Conrada i Justina. W tym roku jest inaczej. Zwłaszcza po tym, jak Susanna zachorowała,... (więcej)
 • od 28.70 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-21
  Trzecia część bestsellerowej amerykańskiej trylogii. Belly w swoim życiu kochała tylko dwóch chłopców, obu noszących nazwisko Fisher. Po dwóch latach spotykania się z Jeremim była pewna, że znalazła bratnią duszę. Prawie. Conrad... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: