Autor: Jerzy Franczak

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Trzech przyjaciół, trzy odmienne losy, trzy różne osobności. Michał – dziennikarz, ojciec dwójki dzieci, człowiek z pozoru spełniony i ustatkowany – musi zmierzyć się z nudą codzienności i z dyskretnym rozkładem życia...(więcej)
 • Na książkę – prócz rozdziału objaśniającego metodę interpretacyjną – składają się studia o dziewięciu pisarzach różnych generacji. Innowacyjne projekty pisarskie Witolda Gombrowicza, Tadeusza Różewicza, Leopolda Buczkowskiego,...(więcej)
 • -22% Da capo
  od 20.20zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Bohaterem poprzedniej powieści Jerzego Franczaka, Nieludzkiej komedii, był niespełniony pisarz Emil Król. W Da capo obserwujemy losy jego brata. Kamil prowadzi stabilne życie: ma dobrą pracę w korporacji, żonę i małą córeczkę. Nikt nie...(więcej)
 • od 17.86zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Tragikomedia lekka i nieprzyjemna Nieludzka komedia to z pozoru zabawna opowiastka, lekka i łatwa, choć nieprzyjemna. Snuje ją niejaki Emil Król, niespełniony pisarz, sfrustrowany nauczyciel i nieszczęśliwy kochanek zarazem. Jego gawędy o...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2017-08-31
  Mężczyzna na ostrym życiowym zakręcie Historia rozpadającego się małżeństwa opowiedziana z męskiej perspektywy Maksimum emocji, minimum słów Ogryzek rozkłada się trzy miesiące, a guma do żucia pięć lat. Metalowy klucz...(więcej)
 • NN
  od 10.49 zł Brak ofert - premiera: 2016-12-16
  Kraków, dżdżysta ciemność, środek nocy. Na ulicy leży mężczyzna, najprawdopodobniej potrącony przez samochód. Niebawem odnajdą go trzy przypadkowe osoby. Trzech przygodnych przechodniów, asystujących przy anonimowym umieraniu. Trzy...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: