Autor: Karina Obara

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22.38zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-06-14
  Prosty język, wielowątkowa intryga i dużo czarnego humoru przyniosą ulgę wszystkim zestresowanym. Benita jest dziennikarką medialnej korporacji. Wyczerpana coraz gorszą jakością uprawianego fachu porzuca pracę, ale nie wie jeszcze,... (więcej)
 • od 23.20zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-02-15
  KIEDY DOGANIA CIĘ PRZESZŁOŚĆ. Iga jeszcze jako licealistka traci matkę, która zostaje brutalnie zamordowana. To właśnie Iga ją znajduje, a fakt ten kładzie się cieniem na całym jej życiu. Już jako dorosła, początkująca malarka,... (więcej)
 • od 11.54zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2021-12-27
  Iwona, studentka filozofii zakochuje się w swoim wykładowcy. Basar jest Irakijczykiem, a dziewczynę pociąga poznawanie innej kultury i tradycji. Ich związek czekają coraz większe wyzwania. W Iraku wybucha wojna, a Basar zdaje się być... (więcej)
 • -23% Granice
  od 11.54zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2021-11-30
  Zbiór opowiadań o doświadczeniach granicznych, które trudno nazwać i pojąć. To sytuacje, które wymagają odwagi do wykroczenia poza utarte schematy. Można je przeżyć jedynie w samotności i ciszy. Rodzinne napięcia i ukryte w prozie... (więcej)
 • od 11.56zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2021-11-30
  Przypadkowe spotkanie łączy losy młodej torunianki z pewnym Niemcem. Chłopak przyjeżdża do Torunia, by odszukać ślady Zosi przedwojennej miłości swojego dziadka. Para zaczyna darzyć się coraz większą sympatią i wspólnie zaczyna... (więcej)
 • -7% Gracze
  od 25.95 zł Brak ofert
  Krajowa pisarka i jej pasjonujący thriller kryminalny! Cezary i Michał to nastolatkowie z dwustutysięcznego miasta. Namiętnie grają w gry komputerowe. Michał wychowywany jest przez matkę prostytutkę i ich relacje są bardzo trudne; Cezary... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: