Autor: Kristen Ashley

Znaleziono: 18 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 20.93zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2020-03-18
  Indy Savage, właścicielka niewielkiej księgarni, ma wszystko, o czym mogłaby zamarzyć. No… prawie. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko jednego – najprzystojniejszego mężczyzny, jakiego kiedykolwiek spotkała, czyli Lee... (więcej)
 • Jet MacAlister ukrywa pewien sekret. Eddie Chavez ma chętkę na romans z Jet (nie trzeba wspominać, że przy okazji Eddie jest bardzo seksownym facetem). Jet ma na głowie zbyt wiele problemów, żeby zajmować się tym, czym zainteresowany... (więcej)
 • od 26.93zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2020-09-30
  Roxanne Giselle Logan, zwana Roxie, miała prosty plan na dorosłe życie: szafa pełna markowych ciuchów i wysoki stołek w znanej korporacji, której korytarzami przechadzałaby się, wzbudzając zachwyt kolegów i zazdrość... (więcej)
 • od 26.93zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2020-11-18
  Jules Lawler angażuje się w pomoc potrzebującym. Jako pracownica opieki społecznej pilnuje dzieci z ulicy, by nie stoczyły się na dno. W Denver, w którym aż roi się od dilerów narkotyków i drobnych... (więcej)
 • od 26.93zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2021-02-03
  Josephine dziedziczy po ukochanej babci piękny dom i pokaźny majątek. Testament zawiera jeszcze jeden, kuriozalny zapis: staruszka zapisała wnuczkę Jake’owi – trzykrotnemu rozwodnikowi, właścicielowi nocnego klubu, samotnie... (więcej)
 • od 26.93zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2021-03-17
  Ava Barlow nienawidzi mężczyzn i ma ku temu powody. Kiedy więc odkrywa, że jej najbliższa przyjaciółka jest zdradzana przez kłamliwego i skłonnego do romansowania męża, postanawia dać mu nauczkę. W tym celu zatrudnia prywatnego... (więcej)
 • od 26.93zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2021-08-25
  Stella jest wokalistką i gitarzystką „The Blue Moon Gypsies”. Jest też dziewczyną Maca – a raczej była, bo chłopak porzucił ją po zaledwie pięciu miesiącach znajomości. Kiedy jednak Stelli grozi poważne... (więcej)
 • od 29.93zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2021-12-08
  Sadie Townsend niezwykle ciężko pracowała na swoją reputację lodowej księżniczki. Piękna i bogata. Jej ojciec, obecnie przebywający w więzieniu narkotykowy boss, trzymał ją pod kontrolą przez całe życie, a ona nauczyła się trzymać... (więcej)
 • od 26.93zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2022-07-20
  Shirleen Jackson to prawdziwa Rock Chick – twarda, nieustraszona, lojalna i dobra. Ma jednak za sobą bolesną przeszłość, która zamknęła jej serce na miłość. Shirleen przyrzekła sobie, że już nigdy nie pokocha żadnego... (więcej)
 • Ally Nightingale ma wiele tajemnic. Są wśród nich takie, których nie chce zdradzić nawet innym Rock Chicks. Znają je tylko dwaj mężczyźni: jej długoletni przyjaciel Darius Tucker oraz Ren Zano, w którym Ally jest zakochana bez... (więcej)
 • od 28.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2022-11-30
  Amelia Hathaway, dziedziczka rodzinnej fortuny, do niedawna miała wszystko: przystojnego męża, cudowne dzieci i dom jak z luksusowego katalogu. Niestety uczucia męża okazały się znacznie mniej płomienne, niż się początkowo wydawało... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 25.39 Brak ofert - premiera: 2018-01-31
  Gwendolyn Kidd spotkała mężczyznę swoich marzeń. Jest przystojny, seksowny, a to, co zaczęło się od nocy wypełnionej anonimową rozkoszą, przeistoczyło się w trwający już półtora roku namiętny romans. Rzeczywiście – to... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 25.39 Brak ofert - premiera: 2018-09-26
  Tessa O’Hara ustawiała właśnie świeżo upieczone babeczki na wystawie swojej cukierni, gdy zadźwięczał dzwonek przy drzwiach. Podniosła wzrok i ujrzała mężczyznę swoich marzeń. Nie minęła minuta, a on zaprosił ją na randkę.... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 28.50 Brak ofert - premiera: 2019-02-20
  Cztery lata temu Mitch Lawson wprowadził się do mieszkania naprzeciwko Mary Hanover, a ona od pierwszego wejrzenia zakochała się w wysokim, przystojnym i świetnie ubranym detektywie. Wie, że Mitch nigdy nie odwzajemni jej uczucia, jest... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 28.50 Brak ofert - premiera: 2019-06-26
  Tyra Masters przeżyła taki dramat, że mocnych wrażeń wystarczy jej do końca życia. Teraz wróciła do równowagi i spokojnie na nowo próbuje ułożyć swoje sprawy. Udaje jej się to aż do chwili, kiedy spotyka mężczyznę ze swoich snów.... (więcej)
 • od 33.90 zł Brak ofert
  Indy Savage, właścicielka niewielkiej księgarni, ma wszystko, o czym mogłaby zamarzyć. No… prawie. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko jednego – najprzystojniejszego mężczyzny, jakiego kiedykolwiek spotkała, czyli Lee... (więcej)
 • od 33.90 zł Brak ofert - premiera: 2020-06-24
  Jet MacAlister ukrywa pewien sekret. Eddie Chavez ma chętkę na romans z Jet (nie trzeba wspominać, że przy okazji Eddie jest bardzo seksownym facetem). Jet ma na głowie zbyt wiele problemów, żeby zajmować się tym, czym zainteresowany... (więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2022-03-30
  Ally Nightingale ma wiele tajemnic. Są wśród nich takie, których nie chce zdradzić nawet innym Rock Chicks. Znają je tylko dwaj mężczyźni: jej długoletni przyjaciel Darius Tucker oraz Ren Zano, w którym Ally jest zakochana bez pamięci.... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: