Autor: Marcin Wicha

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 22.40 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-05-11
  Co zostaje po śmierci bliskiej osoby? Przedmioty, wspomnienia, urywki zdań?  Narrator porządkuje książki i rzeczy pozostawione przez zmarłą matkę. Jednocześnie rekonstruuje jej obraz – mocnej kobiety, która w peerelowskiej, a potem... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 25.90 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-04-15
  Takie twarze miewali słynni oszuści. Dzięki tej twarzy może być każdym: w Witebsku Mesjaszem, w Leningradzie — profesorem. Kiedy przyjeżdża do Warszawy, miejscowym wyznawcom przypomina Mickiewicza. Kiedy umiera... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.50 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-10-25
  Zmarnowałem dzieciństwo i młodość. Nie słuchałem Stonesów ani Depeche Mode. Moimi rockmanami byli graficy. Do domu architekta, Piotra Wichy, nie mają wstępu kapcie, pufy ani meblościanki. Po podłodze stukają drewniaki, zdobyte cudem... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 22.33 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2022-09-16
  „Nic drobniej nie będzie” to kronika wydarzeń. Sprawozdanie z ostatnich paru lat. Jest tu mowa o rzeczach, które działy się tymczasem i mimochodem. Drobiazgach zwiastujących koniec epoki. O zniczach... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 4.40 zobacz oferty z 7 księgarni
  Sebastian Van Pirek byłby zwyczajnym, równym chłopakiem, gdyby nie jego wygląd, no i rodzina… Pewnie już się domyślacie, że Sebastian jest wampirem. Ale nie ma powodów do strachu! Nie rosną mu kły (choć jego tata bardzo liczy, że... (więcej)
 • od 17.90 zł Brak ofert
  Czy wiecie, co to jest „grzecznomierz”? Świeci na czerwono i pika, kiedy nie mówisz „proszę” czy „dziękuję”. Noszą go na szyi uczestnicy konkursu grzeczności. Jednym z nich jest Strusia, bardzo grzeczna dziewczynka. Nie będzie... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: