Autor: Michel Zevaco

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Fanfaron to powieść Michela Zévaco, francuskiego pisarza specjalizującego się w opowie-ściach „płaszcza i szpady”, okrzykniętego godnym następcą Aleksandra Dumasa. Historia była publikowana w odcinkach w dzienniku „Le Matin” od...(więcej)
 • Fanfaron to powieść Michela Zévaco, francuskiego pisarza specjalizującego się w opowieściach „płaszcza i szpady”, okrzykniętego godnym następcą Aleksandra Dumasa. Historia była publikowana w odcinkach w dzienniku „Le Matin” od...(więcej)
 • od 1,89 zł Brak ofert
  Michel Zevaco - Żył w latach 1860 - 1918 , francuski dziennikarz , nowelista , publicysta , dyrektor filmowy , oraz aktywista anarchiczny....(więcej)
 • od 1,89 zł Brak ofert
  Publikacja pochodzi z bazy Polskiej Biblioteki Internetowej.Książka cyfrowa została przygotowana w najwygodniejszym formacie ePub, który umożliwia komfortowy odczyt na większości czytników e-booków na świecie...(więcej)
 •   Brak ofert
  BURIDAN to pierwsza z cyklu czterech powieści pokazująca okres panowania Ludwika X i Małgorzaty Burgundzkiej, znanej jako „krwawa królowa”. Los jej licznych kochanków jest zawsze przesądzony - giną od sztyletu lub trucizny. Taka śmierć...(więcej)