Autor: Naomi Novik

Znaleziono: 11 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -40% Wybrana
  od 20.24zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-08-25
  „W Wybranej jest wszystko, co uwielbiam w pisarstwie Naomi Novik, z dodatkiem stylizowanej magii i klimatu mrocznej baśni” - Patrick Rothfuss, autor „Kronik królobójcy”. Naomi Novik, wychowywana na polskich bajkach i baśniach, wplata...(więcej)
 • od 17.92zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-05-16
  Ostatni tom cyklu „Temeraire” – niezwykłego połączenia fantasy i powieści historycznych z czasów napoleońskich. Najazd Francuzów na Rosję zakończył się klęską. Kapitan William Laurence i smok Temeraire ścigają wycofującego...(więcej)
 • -42% Moc srebra
  Mirjem, doprowadzona do ostateczności chorobą matki, postanawia przejąć nieudolnie prowadzony przez ojca rodzinny interes. Stanowcza i zimna jak lód, skutecznie egzekwuje wszelkie należności od pożyczkobiorców. A kiedy dziadek przekazuje...(więcej)
 • od 14.29 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Załoga HMS Reliant przechwytuje francuską fregatę i odkrywa na jej pokładzie drogocenny ładunek – jajo rzadkiego smoka, gotowego niemal do wyklucia. Wskutek zrządzenia losu kapitan Will Laurence zostaje opiekunem stworzenia i nadaje mu...(więcej)
 • od 14.29 zł Brak ofert
  Drugi tom cyklu „Temeraire” – niezwykłego połączenia fantasy i powieści historycznych z czasów napoleońskich – którego ekranizację planuje Peter Jackson, reżyser Władcy pierścieni.  Kapitan Laurence i Temeraire, nowicjusze w...(więcej)
 • od 14.29 zł Brak ofert
  Trzeci tom cyklu „Temeraire” – niezwykłego połączenia fantasy i powieści historycznych z czasów napoleońskich – którego ekranizację planuje Peter Jackson, reżyser Władcy pierścieni.  Po burzliwej przygodzie w Chinach kapitan...(więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-24
  Czwarty tom cyklu „Temeraire” – niezwykłego połączenia fantasy i powieści historycznych z czasów napoleońskich – którego ekranizację planuje Peter Jackson, reżyser Władcy pierścieni.  Korpus Powietrzny Jego Królewskiej Mości...(więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-04-15
  Piąty tom cyklu „Temeraire” – niezwykłego połączenia fantasy i powieści historycznych z czasów napoleońskich. Skazany za zdradę William Laurence oczekuje na wykonanie wyroku śmierci, a usunięty ze służby Temeraire przebywa na...(więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-19
  Szósty tom cyklu „Temeraire” – niezwykłego połączenia fantasy i powieści historycznych z czasów napoleońskich –  którego ekranizację planuje Peter Jackson, reżyser Władcy pierścieni. Skazani na dożywotnie zesłanie William...(więcej)
 • od 25.66 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-16
  Siódmy tom cyklu „Temeraire” – niezwykłego połączenia fantasy i powieści historycznych z czasów napoleońskich. Kiedy Laurence i Temeraire pogodzili się już z myślą, że spędzą resztę życia na wygnaniu w Australii,...(więcej)
 • od 26.91 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-14
  Ósmy, przedostatni tom cyklu „Temeraire” – niezwykłego połączenia fantasy i powieści historycznych z czasów napoleońskich. Wyrzucony jako rozbitek na brzeg w Japonii, dotknięty amnezją Laurence odkrywa, że jest wplątany w sieć...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: