Autor: Neal Shusterman

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 20.15zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2021-07-07
  Wystarczy jedno zderzenie w czasie gry na boisku futbolowym, by życie Asha w ułamku sekundy przestało wyglądać tak jak wcześniej. Wprawdzie wrażenie lodowatego chłodu szybko mija, rzeczywistość przestaje się jednak zgadzać z tym, co Ash... (więcej)
 • -29% Susza
  od 24.90zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2021-08-11
  Kalifornię nawiedza najdotkliwsza susza od stuleci. Najpierw zostaje zakazane napełnianie basenów, potem – podlewanie ogródków, aż pewnego dnia z kranów przestaje lecieć woda. Przez kolejne trzy dni 28 milionów ludzi będzie walczyć o... (więcej)
 • od 27.99 zł Brak ofert - premiera: 2017-03-01
  Niepokojąca podróż przez głębię ludzkiego umysłu.Wyjątkowo osobista książka jednego z najpoczytniejszych autorów powieści dla młodzieży. Opowieść o chłopcu, który powoli pogrąża się w chorobie psychicznej. Caden Bosch jest... (więcej)
 • od 17.99 zł Brak ofert
  Czternastoletni Nick wraz z ojcem i bratem przeprowadza się do starego, wiktoriańskiego domu. Po niefortunnym wypadku z tosterem cała trójka postanawia pozbyć się zalegających na strychu gratów. Na wyprzedaż przybywają niespodziewane... (więcej)
 • od 34.80 zł Brak ofert - premiera: 2017-09-27
  Będziesz zabijać. Świat bez głodu, wojen, chorób i cierpienia. Ludzkość uporała się już z tym wszystkim. Pokonała nawet śmierć. W tej chwili żywot człowieka mogą zakończyć jedynie kosiarze – do nich należy... (więcej)
 • od 34.40 zł Brak ofert - premiera: 2018-05-09
  Citra i Rowan znajdują się po dwóch stronach barykady – nie mogą się porozumieć co do moralności Kosodomu. Rowan na własną rękę poddaje go próbie ognia. Zaraz po Zimowym Konklawe porzuca organizację i zwraca się... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: