Autor: Nelson DeMille

Znaleziono: 13 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22,40zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-09-15
  Związek Radziecki jest o krok od zniszczenia Stanów Zjednoczonych: rosyjski agent o pseudonimie Talbot, działając w szeregach CIA, doprowadza do światowego kryzysu. Ścigany od dawna, ale wcześniej lekceważony, może doprowadzić do utraty...(więcej)
 • od 22,40zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-07-27
  Nowe wydanie Spencerville, bestsellerowego thrillera autora Adwokata diabła i Graala. Keith Landry, który był na wojnie w Wietnamie oraz pracował dla wywiadu, wraca po latach do rodzinnego Spencerville. O to, by nie zaznał spokoju, zadba...(więcej)
 • od 16,90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2012-10-10
  Ekskluzywna leśniczówka w głuszy przy granicy z Kanadą to siedziba elitarnego klubu amerykańskich dżentelmenów -  polityków i wojskowych, bogatych prawicowych facetów.  W pewien jesienny weekend 2002 -  dokładnie rok i miesiąc po...(więcej)
 • -30% Pantera
  od 25,20zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-04-17
  „Pantera” to nowość na polskim rynku wydawniczym! Nelson DeMille należy do najbardziej popularnych autorów powieści sensacyjnej w Polsce.   Rok 2004. Detektyw John Corey i jego żona Kate – agentka FBI - przyłączają się do specjalnej...(więcej)
 • -10% Graal
  od 28,79 zł Brak ofert - premiera: 2016-01-06
  Nelson DeMille jest prawdziwym mistrzem!Dan Brown Rok 1974, Etiopia, kraj ogarnięty krwawą i barbarzyńską wojną domową. W etiopskim więzieniu od wielu lat jest przetrzymywany katolicki ksiądz. Gdy pocisk moździerzowy uderza w więzienny...(więcej)
 •   Brak ofert
  Akcja powieści przenosi czytelnika do mrocznej Rosji okresu zimnej wojny. Gregory Fisher, absolwent Yale, który wybrał się w podróż po Europie, nie zdaje sobie sprawy, że Moskwa będzie ostatnim miejscem, które odwiedzi. Przypadkowo...(więcej)
 •   Brak ofert
  Dwa samoloty z uczestnikami konferencji pokojowej na pokładzie, padają ofiarą ataku terrorystycznego. Jeden z nich przymusowo ląduje w ruinach starożytnego miasta Babilon. Pasażerowie decydują się stanąć do walki z doskonale uzbrojonymi,...(więcej)
 • od 20,90 zł Brak ofert
  John Correy, były nowojorski policjant, agent federalny zwerbowany do służby w jednostce antyterrorystycznej FBI wypoczywa w rybackim miasteczku koło Long Island. W tym czasie, na położonej nieopodal Śliwkowej Wyspie zostaje zamordowane...(więcej)
 •   Brak ofert
  Bohaterem ksiązki jest major Paul Brenner - były oficer wojskowego biura śledczego, znany już czytelnikom DeMille'a z wcześniejszej powieści "Córka generała". Zwolniony z pracy Brenner, otrzymuje od swojego dawnego szefa nieoficjalne...(więcej)
 •   Brak ofert
  W powieści tej czytelnik ponownie spotyka bohatera poprzedniego bestsellera tego autora - porucznika Johna Coreya z nowojorskiego Wydziału Zabójstw. Wspólnie z agentami FBI i CIA tropi on niezwykle groźnego i przebiegłego terrorystę...(więcej)
 •   Brak ofert
  Dziewiętnaście kilometrów nad Oceanem Spokojnym w samolot pasażerski uderza rakieta. Większość osób na pokładzie liniowca ginie lub jest ciężko ranna. Trójka ocalałych, walcząc nie tylko z siłami natury, ale i z ludźmi, próbuje...(więcej)
 •   Brak ofert
  17 lipca 1996 roku o godzinie 20.31 boeing 747 linii TWA runął do oceanu u wybrzeży Long Island. Zginęło 230 osób. Jako oficjalną przyczynę katastrofy podano przypadkową eksplozję paliwa w jednym ze zbiorników samolotu. Jednak naoczni...(więcej)
 •   Brak ofert
  John Corey, były detektyw nowojorskiego wydziału zabójstw, a obecnie agent specjalny grupy antyterrorystycznej powraca. Nie jest z tego zadowolony libijski terrorysta Asad Khalil, znany również jako „Lew”. Kiedy ostatnio słyszeliśmy o...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: