Autor: Paulina Hendel

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22,72zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-05-10
  Pierwsza odsłona serii Żniwiarz! Mówią, że demony, zabobony i czary odeszły już do przeszłości. Czy na pewno? Na pierwszy rzut oka Magda jest zwykłą dwudziestolatką. Czas wypełnia jej praca w małej księgarni oraz obowiązki...(więcej)
 • od 22,72zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-09-27
  Druga odsłona bestsellerowej serii "Żniwiarz". Słowiańskie demony nie dają o sobie zapomnieć. Magda wraca do życia w innym ciele, zmienia się również jej charakter. Razem z Feliksem chcą odszukać i unicestwić...(więcej)
 • Uważaj! Nieumarli wracają. Ludziom i żniwiarzom zagraża jeszcze niebezpieczniejszy wróg, a Pierwszy zmienił zasady gry. Magda, Feliks i Mateusz stają przed nowymi wyzwaniami, groźniejszymi demonami i dylematem większym niż wszystkie razem...(więcej)
 • -50% Strażnik
  dziś najtaniej - od 14,90 zobacz oferty z 10 księgarni
  Bestsellerowa autorka serii Żniwiarz ​zabierze cię w nową podróż pełną demonów i mrocznych niespodzianek. Hubert budzi się w ciemnym i zamkniętym pokoju, ubrany w starą koszulę i poprzecierane dżinsy. Zamiast w Paryżu, znajduje się...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 24,24 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2019-04-03
  Bestsellerowa autorka serii „Żniwiarz” ?zabierze cię w podróż pełną demonów i mrocznych niespodzianek. Przed tobą nowe wydanie serii „Zapomniana księga”. Gwarantujemy, że zmieniła się nie tylko okładka! Poznaj Huberta i...(więcej)
 • od 24,21 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-09
  Ostatnie, co zapamiętał Hubert, to eksplozja szklanej piramidy pod Luwrem. Teraz budzi się w zatęchłym pomieszczeniu, ranny, ubrany w łachmany, w ekwipunku zaś odkrywa… imponującą kolekcję broni. Okazuje się, że od feralnego...(więcej)
 • od 32,31 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-09
  Hubert budzi się w Paryżu, jak gdyby tragiczna w skutkach wyprawa po księgę nigdy nie miała miejsca. Zagłada cywilizowanego świata jeszcze nie nastąpiła, więc chłopak ma szansę zmienić bieg historii. Wyznacza sobie jeden cel: zdobyć...(więcej)
 • od 26,01 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-24
  Hubert po latach odnajduje wreszcie Święcino. Ale nie wszystko wygląda tam tak, jak zapamiętał. Dla mieszkańców osady jest zupełnie obcy i nikt nie proponuje mu od razu posady strażnika. Chłopak musi na nowo zdobyć ich zaufanie. Chociaż...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: