Autor: Paullina Simons

Znaleziono: 14 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 19.79zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-11-22
  Dla czytelników wspaniałej trylogii Paulliny Simons Jeździec Miedziany, Tatiana i Aleksander, Ogród Letni Tatiana i Aleksander oraz ich dzieci stali się jakby częścią rodziny. Dzięki tej książce możemy jeszcze raz wstąpić do ich... (więcej)
 • od 19.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-11-12
  Kiedy Tatiana ucieka z wyniszczonego wojną Leningradu, by zacząć nowe życie w Ameryce, ma osiemnaście lat i jest oczekującą dziecka wdową. Jednak duchy przeszłości nie dają jej spokoju. Obsesyjnie dręczy ją przeczucie, że mąż, major... (więcej)
 • od 26.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-05-15
  Łowca tygrysów, pierwsza część nowej trylogii Paulliny Simons, to porywająca historia, w której szczęście przeplata się z rozpaczą, łzy mieszają z radością, a jej bohaterowie udowadniają, że prawdziwa miłość potrafi... (więcej)
 • od 26.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-11-20
  Królestwo nędzników, druga część trylogii Kres wieczności Paulliny Simons, opisuje dalszy ciąg perypetii związanych z uczuciem Juliana i Josephine, rozwijającym się w różnych okresach czasu. Julian już raz zawiódł Josephine.... (więcej)
 • od 29.80zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-07-15
  Dokąd to nas zaprowadzi? Gdzie się skończy? Julian stracił wszystko, co kochał, i powoli kończy mu się czas. W walce na śmierć i życie z losem dostaje jednak jeszcze jedną szansę, by dokonać niemożliwego i ocalić kobietę, z którą... (więcej)
 • od 19.90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2010-05-12
  Część pierwsza. Wybucha II wojna. Siedemnastoletnia Tatiana błyskawicznie staje się dorosła. Podczas blokady Leningradu jest podporą dla całej rodziny. Wielką miłością do Aleksandra, młodego oficera, nie ma kiedy się nacieszyć. Gdy... (więcej)
 • od 31.90 zł Brak ofert
  Larissa Stark ma cudownego męża, piękne dzieci i dom, który uwielbia. Ale czasami, gdy posiada się wszystko, przestaje to wystarczać. Przypadkowe spotkanie z młodszym nieznajomym mężczyzną odmienia jej idylliczne życie. Larissa zadaje... (więcej)
 • od 23.16 zł Brak ofert
  Powieść o losach rodziców Aleksandra, poprzedzająca uwielbianą przez polskie czytelniczki trylogię „Jeździec miedziany”. U progu XX wieku Gina przybywa z Sycylii do Bostonu w poszukiwaniu nowego, lepszego życia. Poznaje Harry'ego... (więcej)
 • od 25.10 zł Brak ofert
  Nieopowiedziana dotąd historia podróży, która dała początek uwielbianej przez miliony czytelniczek trylogii. Równie emocjonująca i chwytająca za serce jak dzieje Tatiany i Aleksandra. Paullina Simons urodziła się w Leningradzie, ale w... (więcej)
 • -10% Bellagrand
  od 25.10 zł Brak ofert
  Zrezygnowali ze wszystkiego, by być razem, lecz miłość była tylko początkiem… Gina, imigrantka z Włoch, niezależna, wrażliwa i silna, rozpaczliwie pragnie założyć rodzinę. Pochodzący z bostońskich wyższych sfer Harry, idealista i... (więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert
  Wyzywająca buntowniczka. Zdradzona przyjaciółka. Namiętna kochanka prześladowana przez mężczyznę, którego dotyk jest potężniejszy niż jej ból. Bohaterka, której nie zapomnicie. Znakomita powieść o namiętności i stracie, miłości... (więcej)
 • od 23.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-18
  Podróż, która odmieni życie bohaterów na zawsze. Zakochać się było najłatwiej, ale to dopiero początek… Wielka europejska wyprawa to dla kilkorga młodych ludzi pomysł na spędzenie ostatnich dni wakacji przed... (więcej)
 • od 25.44 zł Brak ofert - premiera: 2011-06-18
  Część trzecia: losy Tatiany, Aleksandra i ich syna Anthony’ego, osiadłych w USA. Jest rok 1946. Tatiana i Aleksander chcą wreszcie żyć jak normalna rodzina. Bardzo kochają swego małego synka, lecz nie potrafią cieszyć się sobą.... (więcej)
 • od 27.97 zł Brak ofert

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: