Autor: Peter Watts

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 17.50zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-11-01
  Jak zorganizować bunt na pokładzie, kiedy budzą cię z hibernacji na parę dni co milion lat? Jak konspirować, gdy garstka potencjalnych sojuszników zmienia się co wachtę? Jak zaatakować wroga, który nigdy nie śpi, patrzy twoimi oczyma,...(więcej)
 • od 28.00zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-10-24
  Peter Watts bierze główne mity opowieści o Pierwszym Kontakcie i roznosi je na strzępy. Powstaje wstrząsająca i hipnotyzująca powieść, popis talentu pełen prowokujących i niepokojących pomysłów. Ślepowidzenie to znakomity...(więcej)
 • od 28.00zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-10-23
  Przygotujcie się na całkowicie nową Osobliwość. Oto Echopraksja, kontynuacja nominowanego do nagrody Hugo Ślepowidzenia. Zbliża się XXII wiek. Jest to świat, w którym ci, co odeszli wysyłają żywym pocztówki z Nieba, wierni wprowadzą...(więcej)
 •   Brak ofert
  Pięć lat temu zniszczyłaś świat. Świat sam sobie na to zasłużył. Z głębin oceanu przyniosłaś mu pewien dar – apokaliptycznego mikroba zdolnego przewrócić całą planetę do góry nogami. Teraz samo DNA znalazło się na krawędzi...(więcej)
 •   Brak ofert
    Losy cywilizacji spoczywają na barkach jej wyrzutków. Kiedy pojawia się potrzeba znalezienia kogoś do obsługi elektrowni położonych trzy kilometry pod powierzchnią Pacyfiku, zaczynają się poszukiwania odpowiednich kandydatów do...(więcej)
 •   Brak ofert
    Oto jak skończy się świat. Wybuch jądrowy na głębokomorskim ryfcie. Celem ataku był pradawny mikrob – tak żarłoczny, że mógłby doprowadzić do zagłady całej biosfery – oraz garstka amfibiotycznych ludzi zwanych ryfterami,...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: