Autor: Rachel Abbott

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 20,93zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-04-27
  Kolejny thriller autorstwa Brytyjki Rachel Abbott - mistrzyni tego gatunku. Obce dziecko to czwarty tom cyklu o detektywie Tomie Douglasie. Jeden mroczny sekret. Jeden potworny akt zemsty. Emma Joseph poznaje swojego przyszłego męża w trudnym...(więcej)
 • od 20,93zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-10-12
  Kiedy całe twoje okazuje się kłamstwem, komu możesz zaufać? Bestseller Amazonu i kolejny tom z cyklu Toma Douglasa! To mogło przytrafić się tobie. Następnym razem, kto wie… Nic nie przygotowało Maggie na to, że pewnego dnia...(więcej)
 • od 20,93zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-02-02
  Na pozór szczęśliwa rodzina, a jednak nie przestają jej prześladować dramatyczne i tajemnicze wydarzenia.  Do czego jesteś zdolny się posunąć, by zatrzymać przy sobie ukochanych ludzi? Przed dwoma laty Olivia Brookes...(więcej)
 • Spokojna i cicha angielska wieś aż kipi od tajemnic. Gdy młoda dziewczyna, Abbie Campbell, zostaje potrącona i zostawiona na pewną śmierć na bocznej drodze wioski Little Melham, miejscowa społeczność jest w głębokim szoku....(więcej)
 • 3 miliony sprzedanych egzemplarzy! Ile kobiet musi jeszcze umrzeć? Kto je kontroluje i jak ich powstrzymać? W parku zostają odnalezione zwłoki kobiety. Na jej ciele nie ma żadnych śladów przemocy, nie wiadomo jak zginęła. Inna ucieka przed...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14,95 zobacz oferty z 14 księgarni
  Kobiety rzadko zabijają z zimną krwią. Kiedy znany filantrop zostaje znaleziony martwy, nikt nie ma wątpliwości, że mordercą jest kobieta. Precyzja, z jaką wszystko zostało zaplanowane wskazuje, że nie było w tym ani pasji, ani...(więcej)
 • od 6,93zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-10-10
  Nowela – ciąg dalszy Obcego dziecka, bestsellerowej powieści Rachel Abbott – tylko w formie elektronicznej! Ktoś szuka Tashy Joseph. Ale czy ona chce, by ją znaleziono? Osiem miesięcy temu Tasha Joseph uciekła i jej macocha,...(więcej)
 • od 25,02zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-05-24
  Prawda boli, ale kłamstwa mogą zabić. Po śmierci męża Natalie Gray wiąże się z jego najlepszym przyjacielem, Edem Cooperem. Kobieta pragnie, aby zastąpił on ojca jej dorastającej córce, Scarlett, z czasem jednak zaczyna...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: