Autor: Sandra Brown

Znaleziono: 15 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -29% Furia
  od 19.81zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2019-02-27
  Sandra Brown, autorka thrillerów notowanych na pierwszym miejscu listy bestsellerów „New York Timesa”, powraca z kolejną pełną napięcia – także emocjonalnego – powieścią. Dwadzieścia pięć lat temu major Franklin Trapper zyskał... (więcej)
 • -33% Spięcie
  od 19.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-03-01
  Spięcie to powieść pełna zapierających dech w piersiach zwrotów akcji, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. To niezwykła opowieść o silnych więzach, które łączą nas z najbliższymi i sekretach, których... (więcej)
 • -34% Przekręt
  od 20.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-11-22
  Sandra Brown, autorka powieści z list bestsellerów New York Timesa i USA Today, wstrząsa czytelnikiem od pierwszej strony tej wywołującej szybsze bicie serca powieści o zepsuciu, zdradzie i niekończących się oszustwach… gdzie nic nie... (więcej)
 • od 21.95zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2018-08-07
  Badacze z dziedzin związanych z psychologią i psychiatrią szczegółowo opisali różne rodzaje psychopatii. Mnóstwo czasu poświęcono temu, jak nazywać psychopatów, jak dokonywać ich oceny, jak doskonalić techniki diagnozy oraz jak... (więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert
  Sandra Brown, autorka bestsellerów "New York Timesa", snuje historię o korupcji, zdradzie, morderstwach i grze o najwyższą stawkę. Kiedy Emily, czteroletnia córeczka Honor Gillette, mówi, że na podjeździe przed ich domem leży chory... (więcej)
 • -10% Tornado
  od 26.90 zł Brak ofert
  Autorka ponad sześćdziesięciu bestsellerów z listy New York Times’a tym razem opowiada o kobiecie obsesyjnie dążącej do odkrycia prawdy o brutalnym morderstwie swojej siostry Bellamy Lyston miała zaledwie dwanaście lat, kiedy jej... (więcej)
 • -10% Alibi
  od 25.11 zł Brak ofert
  Ekscytujący thriller prawniczy niekwestionowanej mistrzyni suspensu. W wytwornym hotelu w Charlestonie zostają znalezione zwłoki powszechnie znienawidzonego bogacza Lute’a Pettijohna. Tego samego dnia prokurator Hammond Cross spotyka w... (więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert
  Ekscytująca powieść - prawdziwy labirynt zagadek i zasadzek,  przez który czytelnik przedziera się aż do zapierającego dech w piersiach finału... Siostry bliźniaczki wpadają na zwariowany pomysł - postanawiają zamienić się rolami.... (więcej)
 • od 27.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-07-15
  Czasem dramatyczny koniec związku może pchnąć nas w ramiona… wielkiej miłości. Banner Coleman czeka z niecierpliwością na swój ślub. Wszystko wygląda idealnie: piękna biała suknia leży w jej pokoju na panieńskim łóżku,... (więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert - premiera: 2016-06-15
  Lydia Bryant jest w ciąży. Jej dziecko jest wynikiem gwałtu, a młoda dziewczyna musi uciec przed swoim prześladowcą. Gdy w drodze zaskakuje ją poród, jest bezradna. Nie umie i nie chce pomóc dziecku przyjść na świat. Sama też woli... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-11
  Znakomita powieść o miłości, zdradzie i wyborach, których należy dokonać, by przeżyć. Doktor Emory Charbonneau, pediatra i zapalona biegaczka, znika na górskiej drodze w Karolinie Północnej podczas treningu przygotowującego do... (więcej)
 • -10% Deadline
  od 26.90 zł Brak ofert
  Pasjonująca powieść o kłamstwach, które opowiadamy samym sobie, by przeżyć, i o tym, że nie można uciec przed przeszłością… Uznany dziennikarz Dawson Scott wrócił niedawno z Afganistanu. Przywiózł ze sobą koszmary, które nie... (więcej)
 • od 34.03 zł Brak ofert
  She had to go back to her hometown seeking information about the tragedy that had rocked her from childhood, but little did she know that she was strolling into scandals she never bargained for. Into cruelty that threatened to destroy everything... (więcej)
 • od 34.03 zł Brak ofert
   It was a case of the more you look the less you see when a cop investigated the killing of a lady whose lifeless body had been found on the corner of a... (więcej)
 • od 34.03 zł Brak ofert
  She became very heartbroken as she found out about the body of her missing sister. Trying to get to the root of the murder only set her on the path of struggle for her own very life, but come what may, the killers wouldn't go... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: