Autor: Sara Craven

Znaleziono: 11 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 6,39zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-06-14
  Octavia Denison straciła pracę, a narzeczony okazał się oszustem. W tej trudnej sytuacji pomoc przychodzi z najmniej oczekiwanej strony. Jago Marsh, były gwiazdor rocka, który od niedawna zamieszkuje zabytkowy dwór w sąsiedztwie,...(więcej)
 • od 6,39zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-06-14
  Chloe długo pracowała, by stać się niezależną. W pewnym momencie uświadamia sobie, że czas pomyśleć o życiu osobistym. Wraca do rodzinnego miasta, gdzie czeka na nią Ian, jej narzeczony. Jednak Ian traktuje ją z rezerwa. A ona spotyka...(więcej)
 • od 6,39zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-08-25
  Tallie Paget przenosi się z prowincji do Londynu i próbuje zostać pisarką. Nie jest jej łatwo, więc gdy dostaje propozycję zaopiekowania się luksusowym mieszkaniem na czas wyjazdu właściciela, nie może uwierzyć w swoje szczęście....(więcej)
 • od 6,39zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-12-14
  Angielka Selena Blake jedzie na grecką wyspę, by odwiedzić chorą siostrę. Niechętnie wraca do miejsca, gdzie kiedyś przeżyła najpiękniejszą miłość i zaraz potem największe rozczarowanie. Chciałaby o tym wszystkim zapomnieć, ale nie...(więcej)
 • Madeleine Lang jedzie do Włoch, by przygotować materiał do programu o sławnej śpiewaczce operowej. Hrabia Andrea Valieri ma jej pomóc skontaktować się z gwiazdą. Maddie nie wie, że Valieri ma swój plan związany z jej przyjazdem. Chce...(więcej)
 • od 5,99zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2019-12-12
  Chociaż Alanna krótko zna Gerarda, przyjmuje zaproszenie na rodzinną uroczystość w posiadłości Withestone. Ma nadzieję oderwać się od problemów w pracy i trochę odpocząć. Szybko się jednak orientuje, że weekend w gronie...(więcej)
 • od 4,97 zł Brak ofert
  Rhianna Carlow, znana aktorka, przyjeżdża po latach do Penvarnon House w Kornwalii na ślub swojej przyjaciółki. To również podróż w świat wspomnień trudnego dzieciństwa, które Rhianna spędziła tam jako sierota wychowywana przez...(więcej)
 • od 7,46 zł Brak ofert
  Ani Elena Blake, ani hrabia Angelo Manzini, słynny uwodziciel, nie chcą małżeństwa zaaranżowanego przez rodzinę. Lecz nie mają wyjścia. W towarzystwie hrabia zachowuje się nienagannie, a Elena posłusznie odgrywa rolę hrabiny. Papierowe...(więcej)
 • od 7,46 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-20
  Prezes międzynarodowego wydawnictwa Caspar Brandon ma zasadę: żadnych romansów w firmie. Jednak gdy w jego biurze zaczyna pracę piękna i utalentowana Tarn Desmond, liczy się już tylko ona. Tak bardzo, że Caspar jej się oświadcza. Nie...(więcej)
 • od 7,46 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-11
  Virginia Mason po śmierci ojczyma dowiaduje się, że prawie cały spadek trafi w ręce jego syna Andre Ducharda. Virginia zostaje bez domu i bez pieniędzy. Jest zrozpaczona, lecz wtedy nieoczekiwanie arystokrata Andre zaprasza ją do Francji, do...(więcej)
 • od 7,46 zł Brak ofert - premiera: 2017-01-05
  Dana Grantham chce zamieszkać ponownie w pięknej starej włoskiej posiadłości, w której się wychowała i z której przed laty została wypędzona. Wyznając zasadę, że cel uświęca środki, zamierza uwieść Adama, obecnego właściciela...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: