Autor: Sophie Hannah

Znaleziono: 13 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25.71zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2018-10-31
  Uwielbiany i podziwiany Herkules Poirot, legendarny bohater Agathy Christie, powraca w misternie skonstruowanej zagadce. Tym razem o niecne działania zostaje oskarżony sam Poirot. Herkules Poirot przed drzwiami własnego domu spotyka... (więcej)
 • od 25.59zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2020-09-30
  Najbłyskotliwszy detektyw świata powraca, aby rozwikłać kolejną niesłychanie zawiłą zagadkę. Tym razem wybiera się do posiadłości Kingfsher Hill, gdzie zaprosił go Richard Devonport, brat zamordowanego Franka. Mężczyzna ma... (więcej)
 • od 26.10 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-16
  Prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód Poirota — nowa powieść z udziałem słynnego detektywa i nowa autorka, wybrana przez spadkobierców Agathy Christie! Od czasu, gdy w 1920 roku jej pierwsza książka ujrzała światło dzienne,... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-20
  Nowa powieść autorki światowego bestsellera Inicjały zbrodni Damon Blundy to kontrowersyjny publicysta i autor kąśliwych felietonów, które regularnie wydłużają listę jego antagonistów. Błyskotliwy, przystojny, bezkompromisowy. ... (więcej)
 • -10% Buźka
  od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-10
  Alice Fancourt to świeżo upieczona mama. Po raz pierwszy od porodu postanawia wyjść z domu, pozostawiając córeczkę pod opieką jej ojca. Gdy dwie godziny później kobieta wraca, zastaje męża śpiącego w łóżku na piętrze, a w... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2017-01-12
  Trzy lata temu Naomi Jenkins spotkało coś strasznego – tak strasznego, że nie powiedziała o tym nikomu. Teraz Naomi skrywa kolejny sekret: Roberta Hawortha. Jest kochankiem Naomi. Ma również żonę, z którą podobno mu się nie... (więcej)
 • od 26.33 zł Brak ofert - premiera: 2016-09-28
  Sophie Hanna znów wskrzesza Herkulesa Poirot, najsłynniejszego bohatera Agathy Christie! Oto diabolicznie sprytna zagadka zanurzona w atmosferze epoki. Lady Athelinda Playford wydaje przyjęcie w swej pięknej irlandzkiej rezydencji. Na... (więcej)
 • od 18.98 zł Brak ofert
  "Producentka telewizyjna Fliss Benson dostaje anonimową kartkę z szesnastoma cyframi ułożonymi w cztery rzędy i kolumny. Nic jej one nie mówią. Tego samego dnia Fliss dowiaduje się, że będzie pracowała przy filmie dokumentalnym o... (więcej)
 • od 20.70 zł Brak ofert - premiera: 2013-02-20
  Amber Hewerdine wie więcej, niż chce przyznać. Cierpi na chroniczną bezsenność od czasu, kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach zamordowano jej najlepszą przyjaciółkę. Czy w jej głębokich pokładach podświadomości kryje się klucz... (więcej)
 • od 27.12 zł Brak ofert
  „Thrillery Sophie Hannah są tak misternie skonstruowane, że nie sposób odgadnąć ich zakończenie”. Daily Telegraph Jest kwadrans po pierwszej w nocy. Connie Bowskill powinna spać, ale zamiast tego odwiedza stronę internetową agencji... (więcej)
 • od 20.70 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-23
  Kiedy jej samolot ma opóźnienie i odleci dopiero nazajutrz, Gaby Struthers z konieczności zmuszona jest spędzić noc, dzieląc pokój z nieznajomą, przerażoną młodą dziewczyną Lauren Cookson. Ale dlaczego Gaby wzbudza w niej takie... (więcej)
 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-03-19
  Louise jest nawiedzana przez muzykę, którą tylko ona słyszy. Pieśni śpiewają dzieci, które tylko ona widzi… Tak trudno rozstawać się z dzieckiem, które idzie do szkoły. Tak jakby cząstka rodziców odchodziła wraz z nim. Kiedy... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: