Autor: Suzanne Young

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 21.76zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-04-26
  "Tkwię w mojej najgorszej wersji piekła" Znasz ten stan, kiedy twoje życie rozsypuje się na kawałki, a ty desperacko chwytasz się jakichś fragmentów? Wiesz, jak to jest, kiedy twoje serce jest roztrzaskane a ty po prostu nie masz się... (więcej)
 • od 27.64 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-23
  Nastolatki masowo popełniają samobójstwa. W niektórych szkołach władze wprowadzają więc pilotażowy program przeciwdziałania tej epidemii. Wszelkie objawy depresji są skrupulatnie notowane, a ci, którzy się załamują, są poddawani... (więcej)
 • od 29.32 zł Brak ofert - premiera: 2016-01-13
  Sloane i James podjęli próbę ucieczki przed epidemią i programem, ale zagrożenie nie znikło. Bo program nie chce o nich zapomnieć… Teraz, dołączywszy do grupy buntowników, muszą uważać na to, komu mogą zaufać, i... (więcej)
 • od 29.32 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-13
  Siedemnastoletnia Quinlan McKee ma osobliwe umiejętności i od lat z powodzeniem je wykorzystuje w równie osobliwy sposób. Dziewczyna odgrywa role zmarłych nastolatek, aby nieść pocieszenie ich rodzinom i przyjaciołom. Pomaga... (więcej)
 • od 23.32 zł Brak ofert - premiera: 2016-08-18
  Piąty tom bestsellerowego cyklu New York Timesa. Nastoletnia Quinlan do niedawna z powodzeniem niosła pomoc obcym sobie ludziom, wspierając ich w uporaniu się z samobójczą śmiercią dzieci. Czasowo wcielała się w rolę nieżyjących... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: